Pobočka Teplice

Louda Auto a.s.
Srbice 96
417 13 Teplice

Recepce:
Otevírací doba
Prodej:
Po - Pá8:00 - 18:00
So8:00 - 12:00
Servis:
Po - Pá7:00 - 18:00
So8:00 - 12:00

Značky

Kontakty

Prodej vozů Škoda
Hynek Eisner
vedoucí prodeje ŠKODA
325 411 111 
608 555 238 
hynek.eisner@louda.cz
Pavel Kejkrt
prodejce vozů ŠKODA
325 411 103 
608 555 236 
pavel.kejkrt@louda.cz
Štěpán Koníček
prodejce vozů ŠKODA
325 411 104 
702 148 840 
stepan.konicek@louda.cz
Lenka Hlaváčková
asistentka
325 411 101 
 
lenka.hlavackova@louda.cz
Prodej vozů Hyundai
Jiří Vimmer
vedoucí prodeje HYUNDAI
 
736 722 103 
jiri.vimmer@louda.cz
Jan Hurt
prodejce vozů HYUNDAI
325 411 503 
601 311 016 
jan.hurt@louda.cz
Tomáš Daniel
prodejce vozů HYUNDAI
325 411 502 
601 311 027 
tomas.daniel@louda.cz
Ojeté vozy - Škoda Plus
Vladimír Herajmovyč
Vedoucí prodeje ojetých vozů
 
774 555 107 
vladimir.herajmovyc@louda.cz
Martin Procházka
prodejce
 
777 555 731 
martin.prochazka@louda.cz
Martin Faktor
prodejce
 
601 306 917 
Tomáš Pacák
prodejce
325 411 804 
601 306 918 
tomas.pacak@louda.cz
Veronika Pastrňáková
asistentka
325 411 801 
777 555 726 
veronika.pastrnakova@louda.cz
Jiří Vlček
vedoucí servisu ŠKODA
325 411 909 
608 555 239 
jiri.vlcek@louda.cz
Milan Mrázek
servisní poradce ŠKODA
 
777 555 724 
milan.mrazek@louda.cz
Jiří Zástřešek
servisní poradce ŠKODA
 
608 555 235 
jiri.zastresek@louda.cz
Petra Kutišová
servisní poradce ŠKODA
 
725 950 182 
petra.kutisova@louda.cz
Renata Holá
asistentka ŠKODA
325 411 102 
602 246 869 
renata.hola@louda.cz
Karel Zucha st.
vedoucí servisu HYUNDAI
 
774 777 009 
karel.zucha@louda.cz
Jan Králík
servisní poradce HYUNDAI
 
601 311 017 
jan.kralik@louda.cz
Lucie Drbalová
servisní poradce Hyundai
325 411 922 
601 311 036 
lucie.drbalova@louda.cz
Anna Vargová
asistentka HYUNDAI
325 411 501 
 
anna.vargova@louda.cz
Sklad náhradních dílů
Pavel Adamec
vedoucí skladu ŠKODA
325 411 951 
777 555 716 
pavel.adamec@louda.cz
Jan Smrž
skladník ŠKODA
325 411 952 
777 555 716 
jan.smrz@louda.cz
Karel Zucha ml.
skladník / prodejce ND HYUNDAI
325 411 962 
603 820 653 
karel.zucha.ml@louda.cz
Jan Daniel
skladník / prodejce ND HYUNDAI
325 411 961 
603 820 653 
jan.daniel@louda.cz
Srbice 96, 417 13 Teplice | Zobrazit větší mapu

Kontaktní formulář