Pobočka Teplice

Louda Auto a.s.
Srbice 96
417 13 Teplice

Recepce:
Otevírací doba
Prodej:
Po - Pá8:00 - 18:00
So8:00 - 12:00
Servis:
Po - Pá7:00 - 18:00
So8:00 - 12:00

Značky

Kontakty

Prodej vozů Škoda
Hynek Eisner
vedoucí prodeje ŠKODA
 
608 555 238 
hynek.eisner@louda.cz
Pavel Kejkrt
prodejce vozů ŠKODA
 
608 555 236 
pavel.kejkrt@louda.cz
Štěpán Koníček
prodejce vozů ŠKODA
 
702 148 840 
stepan.konicek@louda.cz
Lenka Hlaváčková
asistentka
417 577 981 
734 260 672 
lenka.hlavackova@louda.cz
Prodej vozů Hyundai
Jiří Vimmer
vedoucí prodeje HYUNDAI
 
736 722 103 
jiri.vimmer@louda.cz
Jan Hurt
prodejce vozů HYUNDAI
 
601 311 016 
jan.hurt@louda.cz
Tomáš Daniel
prodejce vozů HYUNDAI
 
601 311 027 
tomas.daniel@louda.cz
Daniel Kulhavý
prodejce
 
601 306 918 
daniel.kulhavy@louda.cz
Richard Vaň
manažer prodeje a rozvoje obchodu s ojetými vozy
 
605 296 608 
richard.van@louda.cz
Vladimír Herajmovyč
prodejce
 
774 555 107 
vladimir.herajmovyc@louda.cz
Vratislav Faigl
prodejce
 
724 321 228 
vratislav.faigl@louda.cz
Martin Procházka
prodejce
 
777 555 731 
martin.prochazka@louda.cz
Daniel Svoboda
prodejce
 
774 555 106 
daniel.svoboda@louda.cz
Martin Faktor
prodejce
 
 
Radka Pokorná
asistentka
 
 
radka.pokorna@louda.cz
Jiří Vlček
vedoucí servisu ŠKODA
608 555 239 
608 555 239 
jiri.vlcek@louda.cz
Milan Mrázek
servisní poradce ŠKODA
 
777 555 724 
milan.mrazek@louda.cz
Marek Štych
servisní poradce ŠKODA
 
725 950 182 
marek.stych@louda.cz
Jiří Zástřešek
servisní poradce ŠKODA
 
608 555 235 
jiri.zastresek@louda.cz
Renata Holá
asistentka ŠKODA
417 553 081 
602 246 869 
renata.hola@louda.cz
Karel Zucha st.
vedoucí servisu HYUNDAI
 
774 777 009 
karel.zucha@louda.cz
Jan Králík
servisní poradce HYUNDAI
 
601 311 017 
jan.kralik@louda.cz
Marek Ludík
servisní poradce HYUNDAI
 
601 311 036 
marek.ludik@louda.cz
Anna Vargová
asistentka HYUNDAI
 
 
anna.vargova@louda.cz
Sklad náhradních dílů
Pavel Adamec
vedoucí skladu ŠKODA
 
777 555 716 
pavel.adamec@louda.cz
Jan Smrž
skladník ŠKODA
 
777 555 716 
jan.smrz@louda.cz
Karel Zucha ml.
skladník / prodejce ND HYUNDAI
 
603 820 653 
karel.zucha.ml@louda.cz
Jan Daniel
skladník / prodejce ND HYUNDAI
 
 
jan.daniel@louda.cz
Srbice 96, 417 13 Teplice | Zobrazit větší mapu

Kontaktní formulář