Pobočka Praha

Louda Auto a.s.
Kolbenova 891/37
198 00 Praha

Recepce:
Servis:
Otevírací doba
Prodej:
Po - Pá7:00 - 19:00
So8:00 - 13:00

NON STOP odtahová služba Praha: +420 601 311 090

NON STOP service mobil Praha: +420 601 311 070


V autosalonu v Praze na Kolbenově ulici probíhá od roku 2016 prodej a autorizovaný servis dvou značek – ŠKODA a Volkswagen (osobní i užitková vozidla). Nechybí zde ani bazar ojetých aut ŠKODA Plus a sklad náhradních dílů.

Na pobočkách Louda Auto naleznete přes 600 skladových vozů značek Volkswagen, ŠKODA, Audi, SEAT, Mazda, Ford, Hyundai, které jsou ihned k odběru.

Značky

Kontakty

Prodej vozů Volkswagen
Pavel Rach
regionální ředitel
 
601 311 060 
pavel.rach@louda.cz
Marek Sodoma
vedoucí prodeje vozů VW
325 408 222 
601 311 066 
marek.sodoma@louda.cz
Lucie Heinzová
prodejce vozů VW
325 408 203 
605 226 609 
lucie.heinzova@louda.cz
Petr Konopásek
prodejce vozů VW
325 408 202 
601 311 081 
petr.konopasek@louda.cz
Filip Zajíc
prodejce vozů VW
 
601 311 054 
filip.zajic@louda.cz
Jaroslav Pečiva
prodejce vozů VW
601 306 901 
 
jaroslav.peciva@louda.cz
Markéta Frýdová
asistentka
325 408 201 
 
marketa.frydova@louda.cz
Prodej vozů Škoda
Tomáš Kavan
vedoucí prodeje vozů ŠKODA
325 408 111 
601 311 064 
tomas.kavan@louda.cz
Petr Šula
prodejce vozů ŠKODA
325 408 103 
601 311 063 
petr.sula@louda.cz
Jiří Klimeš
fleetový akviziční prodejce
 
734 575 395 
jiri.klimes@louda.cz
Ondřej Dolejší
asistent prodeje /junior prodejce ŠKODA
 
 
ondrej.dolejsi@louda.cz
Romana Steklá
asistentka
325 408 101 
 
romana.stekla@louda.cz
Bazar - Škoda Plus
Adam Grubhoffer
vedoucí prodeje
 
601 311 074 
adam.grubhoffer@louda.cz
Marek Mašín
prodejce
 
601 311 068 
marek.masin@louda.cz
Pavel Kulich
vedoucí servisu
325 408 999 
605 296 619 
pavel.kulich@louda.cz
Jan Ibl
servisní poradce VW, ŠKODA,spec. oprav po nehodách
325 408 904 
734 576 270 
jan.ibl@louda.cz
Radek Krejsa
servisní poradce VW, ŠKODA, garanční technik
325 408 902 
601 311 045 
radek.krejsa@louda.cz
Oldřich Weber
servisní poradce VW
325 408 903 
601 311 047 
oldrich.weber@louda.cz
Robert Kotalík
servisní poradce VW
325 408 902 
725 740 084 
robert.kotalik@louda.cz
Jakub Synek
servisní poradce ŠKODA
 
601 311 048 
jakub.synek@louda.cz
Jitka Tomková
asistentka
325 408 901 
 
jitka.tomkova@louda.cz
Martin Havelka
skladník / prodejce náhradních dílů
325 408 950 
 
martin.havelka@louda.cz
Milan Černý
skladník / prodejce náhradních dílů
325 408 950 
 
milan.cerny@louda.cz
Kolbenova 891/37, 198 00 Praha | Zobrazit větší mapu

Kontaktní formulář