Pobočka Praha

Louda Auto a.s.
Kolbenova 891/37
198 00 Praha

Recepce:
Servis:
Otevírací doba
Prodej:
Po - Pá7:00 - 19:00
So8:00 - 13:00

NON STOP odtahová služba Praha: +420 601 311 090

NON STOP service mobil Praha: +420 601 311 070


V autosalonu v Praze na Kolbenově ulici probíhá od roku 2016 prodej a autorizovaný servis dvou značek – ŠKODA a Volkswagen (osobní i užitková vozidla). Nechybí zde ani bazar ojetých aut ŠKODA Plus a sklad náhradních dílů.

Značky

Kontakty

Prodej vozů Volkswagen
Pavel Rach
regionální ředitel
325 408 000 
601 311 060 
pavel.rach@louda.cz
Marek Sodoma
vedoucí prodeje vozů VW
325 408 222 
601 311 066 
marek.sodoma@louda.cz
Lucie Heinzová
prodejce vozů VW
325 408 203 
605 226 609 
lucie.heinzova@louda.cz
Filip Zajíc
prodejce vozů VW
 
601 311 054 
filip.zajic@louda.cz
Stanislav Štokr
prodejce vozů VW
 
601 311 081 
stanislav.stokr@louda.cz
Markéta Frýdová
asistentka
325 408 201 
 
marketa.frydova@louda.cz
Prodej vozů Škoda
Jiří Klimeš
vedoucí prodeje vozů ŠKODA
325 408 708 
734 575 395 
jiri.klimes@louda.cz
Petr Šula
prodejce vozů ŠKODA
325 408 103 
601 311 063 
petr.sula@louda.cz
Dana Hovorková - Kurzweil
prodejce vozů ŠKODA
325 408 102 
601 311 053 
dana.hovorkova@louda.cz
Romana Steklá
asistentka
325 408 101 
 
romana.stekla@louda.cz
Bazar - Škoda Plus
Marek Mašín
prodejce
325 408 802 
601 311 068 
marek.masin@louda.cz
Ondřej Dolejší
prodejce
325 408 104 
601 311 051 
ondrej.dolejsi@louda.cz
Kateřina Hanková
prodejce
325 408 888 
601 311 074 
katerina.hankova@louda.cz
Karel Toupal
vedoucí servisu
325 408 999 
605 296 619 
karel.toupal@louda.cz
Jindřich Sládek
servisní poradce ŠKODA, VW
 
608 555 237 
jindrich.sladek@louda.cz
Jakub Kabil
servisní poradce ŠKODA, VW
325 408 904 
734 576 270 
jakub.kabil@louda.cz
Martin Nosek
servisní poradce
325 408 906 
601 311 048 
martin.nosek@louda.cz
Radek Krejsa
servisní poradce VW, ŠKODA, garanční technik
325 408 902 
601 311 045 
radek.krejsa@louda.cz
Robert Kotalík
servisní poradce VW
325 408 902 
725 740 084 
robert.kotalik@louda.cz
Martin Brožek
servisní poradce VW, Škoda
325 408 906 
601 311 031 
martin.brozek@louda.cz
Tereza Prchalová
asistentka
325 408 408 
 
tereza.prchalova@louda.cz
Jitka Tomková
asistentka
325 408 901 
 
jitka.tomkova@louda.cz
Petr Peterek
Vedoucí skladu Škoda, VW
325 408 950 
601 306 904 
petr.peterek@louda.cz
Milan Černý
skladník / prodejce náhradních dílů
325 408 950 
 
milan.cerny@louda.cz
Dominik Altera
skladník / prodejce náhradních dílů
325 408 950 
 
dominik.altera@louda.cz
Kolbenova 891/37, 198 00 Praha | Zobrazit větší mapu

Kontaktní formulář