Skladové vozy
2208 vozů ihned k dodání
Operativní leasing
Vozy za férovou měsíční splátku a ihned
Ojeté vozy - Louda Auto+
450 ojetých vozů skladem
Výkup vozů
Vykoupíme váš vůz za hotové
Servis / Asistenční služby
Objednejte se online

S Volkswagenem T-Roc od Loudy jsem velmi spokojená

Volkswagen

Darja Plachotinová, kurýrka společnosti PPL, Svitavy

 

Paní Plachotinová jak jste se dostala k nákupu vozu u Louda Auto?

Od malička byl můj sen koupit si nové auto. A díky tomu, že pracuji u přepravní společnosti PPL a téměř každý den navštěvuji se zbožím pobočku Louda Auto ve Svitavách, mi jednoho dne padl do oka krásný Volkswagen T-Roc a bylo rozhodnuto. Ten bude můj!

 

A jak se Vám jezdí?

S vozem jsem naprosto spokojená. T-Roc se designově opravdu povedl, zatím jsem neviděla jiné auto, které by mě tak okouzlilo. Co se týče funkcí, nic mi nechybí. S prodejcem jsme sestavili auto tak, aby mělo ve výbavě vše, co je potřeba a nechyběla ani trocha komfortu. Motor 1.5 TSI 110 kW jede skvěle a zatím nemám výhrady. Nejvíc jsem spokojená s automatickou převodovkou, i když u té jsem hodně váhala. Bála jsem se, že se budu v autě nudit, ale po několikahodinové práci za volantem je to vážně relax. A vyhřívaný volant, to je v zimním období paráda.

 

Jak jste spokojená se servisem ?

Jelikož jsem byla lehce ťuknutá kolegyni při parkováni, dostala jsem se do servisu ještě dřív, než mě očekávali na pravidelnou prohlídku. Při vyřizováni jsem nemusela řešit téměř nic, o vše se postaral přijímací technik, který mě uklidnil, seznámil s tím, co se bude na autě dělat a vše se mnou domluvil. Po celou dobu opravy jsem měla zapůjčený náhradní vůz a oprava proběhla v dohodnutém terminu. V nejbližších týdnech se k Vám chystám na garanční prohlídku a první výměnu oleje.

 

Jak jste byla spokojená se službami lakovny při opravě?

Se službami jsem byla velmi spokojená. Nárazník byl znovu celý nalakovaný, barva taková, jaká má být a nikdo by nepoznal, že se něco stalo.

 

Jak řešíte přezouvání? Necháte si pneumatiky uložené u nás?

Přezouvání a úschovu pneumatik jsem řešila u nás v práci v rámci firemního benefitu. Ale není vyloučeno, že tuto možnost v budoucnu využiji.

 

Zkoušela jste i on-line objednání do Louda servisu?

On-line objednání do servisu jsem nezkoušela, protože autosalon ve Svitavách pracovně navštěvuji, takže nemám problém se tam na termínu domluvit osobně. Navíc čísla na prodejce i servis mam uložená, tak v případě potřeby nebo jakéhokoli dotazu volám. Ale věřím, ze on-line objednání by bylo také bez problémů.

 

Plánujete další auto od nás?

V budoucnu od Loudy plánuji koupit Craftera. Nyní jezdím s Volkswagenem LT, který má naježděno téměř milion kilometrů. Až doslouží, je volba jasná!

 

Děkujeme a přejeme hodně šťastných kilometrů!


Renault představil elektromobil Megane E-Tech

Nový Renault Megane bude silným konkurentem modelů ŠKODA OCTAVIA, VOLKSWAGEN GOLF, Hyundai i30 a dalších vozů nižší střední třídy, které také můžete objednávat v autosalonech Louda Auto.

Rozhovor do časopisu HC Slovan s Davidem Neradem, regionálním obchodní manažerem Louda Auto pro severní Čechy

V Ústeckém kraji máme své pobočky v Teplicích, Ústí nad Labem a nově i v Děčíně. I to je jeden z důvodů, proč jsme se stali hrdým partnerem ústeckého hokejového Klubu HC Slovan, který má zde na Severu letitou tradici.

Dacia Jogger se představuje!

Tohle auto na trhu chybělo, nová Dacia Jogger bude velice žádaná. Prostorné auto za cenu hluboko pod půl milionu Kč, které může svézt až 7 osob, v tom bude Jogger jedinečný. Dříve tuto pozici zastávala Dacia Dokker, která ale technicky zastarala, její výroba skončila a čekalo se na to, jakou náhradu Dacia představí.
Zpět na novinky
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace