Skladové vozy
2625 vozů ihned k dodání
Operativní leasing
Vozy za férovou měsíční splátku a ihned
Ojeté vozy - Louda Auto+
501 ojetých vozů skladem
Výkup vozů
Vykoupíme váš vůz za hotové
Servis / Asistenční služby
Objednejte se online

Plně elektrické SUV Volkswagen ID.4 již v prodeji!

Volkswagen

Plně elektrické SUV od Volkswagenu, nazvané ID.4 máme už v prodeji ve všech VW showroomech Louda Auto. Cena nejlevnějšího modelu ID.4 začíná na 960 tis. Kč (což je cca 793 tis. Kč bez DPH). Cena luxusní verze ID.4 MAX může se vyšplhat až přes 1,4 milionu Kč.

Volkswagen ID.4 nabízí atraktivní design, zavazadlový prostor objem 543 až 1575 litrů, spoustu pohodlí pro posádku i řadu vychytávek, jako je inteligentní hlasový asistent nebo dosud nevídané možnosti individualizace. Později dorazí i verze s pohonem všech kol, nazvaná ID.4 GTX.

Všechny VW ID.4, dodané na český trh, mají vyspělý software, který poprvé umožňuje pravidelné aktualizace vozidla přes wi-fi, aby zákazník musel zajíždět do servisu. A co je také důležité - s Volkswagenem ID.4 se parádně svezete. Zrychlení z nuly na 100 km/h za 8,5 sekundy, výkon 150 kW, výborné jízdní vlastnosti a světlá výška 210 mm, která patří mezi SUV k nejlepším. Maximální rychlost všech verzí ID.4 je elektronicky omezena na 160 km/h. Dojezd činí až 522 km, rychlým nabíjením se dá za pouhých 30 minut doplnit dostatek elektrické energie pro ujetí dalších 320 km.

Sériová výbava ID.4, zvaná City, zahrnuje mimo jiné 19" ocelová kola, 10" navigační a ovládací systém, vyhřívání předních sedadel i volantu. Vyšší stupeň výbavy, ID.4 Style, pak dokáže splnit všechna přání, co se pohodlí a luxusu týče.

A kde se vlastně Volkswagen ID.4 vyrábí? V moderní továrně jen kousek od Chebu, v saském městě Cvikov (Zwickau). Plně elektrická ŠKODA ENYAQ iV tak dostala hodně vážnou konkurenci, navíc s kratšími dodacími lhůtami.

Nový elektrický Volkswagen ID.5 dovršuje modelovou řadu ID

Automobilka Volkswagen představila model ID.5, tedy první elektricky poháněné SUV kupé velmi dynamického vzhledu. Současně měla premiéru i sportovní verze ID.5 GTX s pohonem všech kol a dvěma elektromotory.

VOLKSWAGEN přináší nové POLO i TAIGO

Automobilka VOLKSWAGEN letos vsadila u malých modelů na ofenzívu, a nové POLO uvádí na trh nejen v běžné verzi, ale i jako sportovní model POLO GTI. Zatím co běžná verze modelu POLO má na trhu silnou konkurenci v podobě novinky ŠKODA FABIA 4. generace, ostré POLO GTI žádnou konkurenci nemá. Díky výkonu 152 kW (207 k) zrychluje za 0 na 100 km/h za 6,5 sekundy a jeho maximální rychlost představuje 240 km/h.

Nové Polo GTI přijíždí a přináší špičkové technologie

Cena nového Volkswagenu Polo GTI s motorem 2,0 TSI 152 kW (207 k) začíná na částce 699 900 Kč a už si ho můžete objednat. Oproti minulé generaci Pola GTI zahrnuje velmi bohatou výbavu i zcela nové technologie. Nové Polo GTI je tak možná nejzajímavější sportovně laděné malé auto na současném trhu a už se těšíme na jeho novinářské testy.
Zpět na novinky
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace