Skladové vozy
2157 vozů ihned k dodání
Operativní leasing
Vozy za férovou měsíční splátku a ihned
Ojeté vozy - Louda Auto+
404 ojetých vozů skladem
Výkup vozů
Vykoupíme váš vůz za hotové
Servis / Asistenční služby
Objednejte se online

Plně elektrické SUV Volkswagen ID.4 již v prodeji!

Volkswagen

Plně elektrické SUV od Volkswagenu, nazvané ID.4 máme už v prodeji ve všech VW showroomech Louda Auto. Cena nejlevnějšího modelu ID.4 začíná na 960 tis. Kč (což je cca 793 tis. Kč bez DPH). Cena luxusní verze ID.4 MAX může se vyšplhat až přes 1,4 milionu Kč.

Volkswagen ID.4 nabízí atraktivní design, zavazadlový prostor objem 543 až 1575 litrů, spoustu pohodlí pro posádku i řadu vychytávek, jako je inteligentní hlasový asistent nebo dosud nevídané možnosti individualizace. Později dorazí i verze s pohonem všech kol, nazvaná ID.4 GTX.

Všechny VW ID.4, dodané na český trh, mají vyspělý software, který poprvé umožňuje pravidelné aktualizace vozidla přes wi-fi, aby zákazník musel zajíždět do servisu. A co je také důležité - s Volkswagenem ID.4 se parádně svezete. Zrychlení z nuly na 100 km/h za 8,5 sekundy, výkon 150 kW, výborné jízdní vlastnosti a světlá výška 210 mm, která patří mezi SUV k nejlepším. Maximální rychlost všech verzí ID.4 je elektronicky omezena na 160 km/h. Dojezd činí až 522 km, rychlým nabíjením se dá za pouhých 30 minut doplnit dostatek elektrické energie pro ujetí dalších 320 km.

Sériová výbava ID.4, zvaná City, zahrnuje mimo jiné 19" ocelová kola, 10" navigační a ovládací systém, vyhřívání předních sedadel i volantu. Vyšší stupeň výbavy, ID.4 Style, pak dokáže splnit všechna přání, co se pohodlí a luxusu týče.

A kde se vlastně Volkswagen ID.4 vyrábí? V moderní továrně jen kousek od Chebu, v saském městě Cvikov (Zwickau). Plně elektrická ŠKODA ENYAQ iV tak dostala hodně vážnou konkurenci, navíc s kratšími dodacími lhůtami.

Renault představil elektromobil Megane E-Tech

Nový Renault Megane bude silným konkurentem modelů ŠKODA OCTAVIA, VOLKSWAGEN GOLF, Hyundai i30 a dalších vozů nižší střední třídy, které také můžete objednávat v autosalonech Louda Auto.

Rozhovor do časopisu HC Slovan s Davidem Neradem, regionálním obchodní manažerem Louda Auto pro severní Čechy

V Ústeckém kraji máme své pobočky v Teplicích, Ústí nad Labem a nově i v Děčíně. I to je jeden z důvodů, proč jsme se stali hrdým partnerem ústeckého hokejového Klubu HC Slovan, který má zde na Severu letitou tradici.

Dacia Jogger se představuje!

Tohle auto na trhu chybělo, nová Dacia Jogger bude velice žádaná. Prostorné auto za cenu hluboko pod půl milionu Kč, které může svézt až 7 osob, v tom bude Jogger jedinečný. Dříve tuto pozici zastávala Dacia Dokker, která ale technicky zastarala, její výroba skončila a čekalo se na to, jakou náhradu Dacia představí.
Zpět na novinky
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace