Skladové vozy
1703 vozů ihned k dodání
Operativní leasing
Vozy za férovou měsíční splátku a ihned
Ojeté vozy - Louda Auto+
407 ojetých vozů skladem
Výkup vozů
Vykoupíme váš vůz za hotové
Servis / Asistenční služby
Objednejte se online

Plně elektrické SUV Volkswagen ID.4 již v prodeji!

Volkswagen

Plně elektrické SUV od Volkswagenu, nazvané ID.4 máme už v prodeji ve všech VW showroomech Louda Auto. Cena nejlevnějšího modelu ID.4 začíná na 960 tis. Kč (což je cca 793 tis. Kč bez DPH). Cena luxusní verze ID.4 MAX může se vyšplhat až přes 1,4 milionu Kč.

Volkswagen ID.4 nabízí atraktivní design, zavazadlový prostor objem 543 až 1575 litrů, spoustu pohodlí pro posádku i řadu vychytávek, jako je inteligentní hlasový asistent nebo dosud nevídané možnosti individualizace. Později dorazí i verze s pohonem všech kol, nazvaná ID.4 GTX.

Všechny VW ID.4, dodané na český trh, mají vyspělý software, který poprvé umožňuje pravidelné aktualizace vozidla přes wi-fi, aby zákazník musel zajíždět do servisu. A co je také důležité - s Volkswagenem ID.4 se parádně svezete. Zrychlení z nuly na 100 km/h za 8,5 sekundy, výkon 150 kW, výborné jízdní vlastnosti a světlá výška 210 mm, která patří mezi SUV k nejlepším. Maximální rychlost všech verzí ID.4 je elektronicky omezena na 160 km/h. Dojezd činí až 522 km, rychlým nabíjením se dá za pouhých 30 minut doplnit dostatek elektrické energie pro ujetí dalších 320 km.

Sériová výbava ID.4, zvaná City, zahrnuje mimo jiné 19" ocelová kola, 10" navigační a ovládací systém, vyhřívání předních sedadel i volantu. Vyšší stupeň výbavy, ID.4 Style, pak dokáže splnit všechna přání, co se pohodlí a luxusu týče.

A kde se vlastně Volkswagen ID.4 vyrábí? V moderní továrně jen kousek od Chebu, v saském městě Cvikov (Zwickau). Plně elektrická ŠKODA ENYAQ iV tak dostala hodně vážnou konkurenci, navíc s kratšími dodacími lhůtami.

Nový Enyaq si zatím kupují výhradně firmy, hlásí největší prodejce vozů ŠKODA

„Nový elektromobil ŠKODA Enyaq si zatím kupují výhradně firmy. Jejich poptávka zatím převyšuje přislíbené dodávky modelu, který přichází do prodeje v těchto dnech. Momentálně vytváříme pořadník zájemců a doufáme, že v příštích měsících ještě dostaneme další Enyaqy nad plán,“ říká Martin Feller, obchodní ředitel firmy Louda Auto, která je se sedmi autosalony největším prodejcem vozů ŠKODA v České republice.

Renault Arkana - francouzská elegance a kvalitní technika

Móda SUV je na vzestupu a francouzští výrobci v čele s Renaultem v ní hrají první ligu. Mnoha motoristům ale dnes už nestačí mít obyčejné SUV. Kdo chce být opravdu trendy, koupí si designové SUV kupé, které má sportovní siluetu, a

S Volkswagenem T-Roc od Loudy jsem velmi spokojená

Darja Plachotinová, kurýrka společnosti PPL, Svitavy   Paní Plachotinová jak jste se dostala k nákupu vozu u Louda Auto? Od malička byl můj sen koupit si nové auto. A díky tomu, že pracuji u přepravní společnosti PPL a téměř každý

Zpět na novinky
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace