Skladové vozy
2158 vozů ihned k dodání
Operativní leasing
Vozy za férovou měsíční splátku a ihned
Ojeté vozy - Louda Auto+
404 ojetých vozů skladem
Výkup vozů
Vykoupíme váš vůz za hotové
Servis / Asistenční služby
Objednejte se online

Nový Enyaq si zatím kupují výhradně firmy, hlásí největší prodejce vozů ŠKODA

Škoda

„Nový elektromobil ŠKODA Enyaq si zatím kupují výhradně firmy. Jejich poptávka zatím převyšuje přislíbené dodávky modelu, který přichází do prodeje v těchto dnech. Momentálně vytváříme pořadník zájemců a doufáme, že v příštích měsících ještě dostaneme další Enyaqy nad plán,“ říká Martin Feller, obchodní ředitel firmy Louda Auto, která je se sedmi autosalony největším prodejcem vozů ŠKODA v České republice.

 

Většina poptávek po novém elektrickém SUV podle něj přichází z technologických firem, které už mají s elektromobily své zkušenosti a oblíbily si je. „Další poptávky přicházejí od společností disponujících vlastními zařízeními na výrobu elektrické energie. Pro levný provoz elektrovozů budou využívat vlastní přebytky třeba ze svých solárních elektráren,“ upozorňuje na přicházející trend Martin Feller.

 

Prvním zákazníkem, který si odvezl novou ŠKODU Enyaq k sobě domů, se stal Ing. Viktor Novák, jednatel firmy MEDUNA vakuová kalírna s.r.o. Vůz v předstihu objednal na pobočce Louda Auto Pardubice. „Další dodávku omezeného modelu Enyaq Founders Edition teď připravujeme pro firemního zákazníka v Poděbradech,“ dodal Martin Feller.

 

Velký zájem vzbuzuje i další novinka od ŠKODA AUTO, model Fabia čtvrté generace. „Na trh přijde až v létě, už nyní ale registrujeme desítky objednávek převážně od soukromé klientely,“ dodal Martin Feller. Uvedl také, že na skladě už zůstává jen několik posledních kusů současného hatchbacku Fabia třetí generace, jehož výroba už skončila. V nebližších týdnech tak bude Fabia dostupná jedině ve verzi kombi, jejíž výroba nadále pokračuje pod označením Tour.  

 

V roce 2020 prodala společnosti Louda Auto téměř 3500 vozů Škoda a téměř 4000 nových automobilů dalších deseti značek, a k tomu ještě téměř 3000 ojetých vozů. Program prodeje ojetých vozů Louda Auto+ je partnerem fotbalové FORTUNA:LIGY.

Společnost Louda Auto má pobočky v 10 českých a moravských městech. Na trhu působí od roku 1992. Stala se největším dealerem vozů Škoda v ČR. Její sesterská společnost CAR4WAY je největší carsharingovou společností u nás.


Renault představil elektromobil Megane E-Tech

Nový Renault Megane bude silným konkurentem modelů ŠKODA OCTAVIA, VOLKSWAGEN GOLF, Hyundai i30 a dalších vozů nižší střední třídy, které také můžete objednávat v autosalonech Louda Auto.

Rozhovor do časopisu HC Slovan s Davidem Neradem, regionálním obchodní manažerem Louda Auto pro severní Čechy

V Ústeckém kraji máme své pobočky v Teplicích, Ústí nad Labem a nově i v Děčíně. I to je jeden z důvodů, proč jsme se stali hrdým partnerem ústeckého hokejového Klubu HC Slovan, který má zde na Severu letitou tradici.

Dacia Jogger se představuje!

Tohle auto na trhu chybělo, nová Dacia Jogger bude velice žádaná. Prostorné auto za cenu hluboko pod půl milionu Kč, které může svézt až 7 osob, v tom bude Jogger jedinečný. Dříve tuto pozici zastávala Dacia Dokker, která ale technicky zastarala, její výroba skončila a čekalo se na to, jakou náhradu Dacia představí.
Zpět na novinky
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace