Skladové vozy
1703 vozů ihned k dodání
Operativní leasing
Vozy za férovou měsíční splátku a ihned
Ojeté vozy - Louda Auto+
407 ojetých vozů skladem
Výkup vozů
Vykoupíme váš vůz za hotové
Servis / Asistenční služby
Objednejte se online

Nový Enyaq si zatím kupují výhradně firmy, hlásí největší prodejce vozů ŠKODA

Škoda

„Nový elektromobil ŠKODA Enyaq si zatím kupují výhradně firmy. Jejich poptávka zatím převyšuje přislíbené dodávky modelu, který přichází do prodeje v těchto dnech. Momentálně vytváříme pořadník zájemců a doufáme, že v příštích měsících ještě dostaneme další Enyaqy nad plán,“ říká Martin Feller, obchodní ředitel firmy Louda Auto, která je se sedmi autosalony největším prodejcem vozů ŠKODA v České republice.

 

Většina poptávek po novém elektrickém SUV podle něj přichází z technologických firem, které už mají s elektromobily své zkušenosti a oblíbily si je. „Další poptávky přicházejí od společností disponujících vlastními zařízeními na výrobu elektrické energie. Pro levný provoz elektrovozů budou využívat vlastní přebytky třeba ze svých solárních elektráren,“ upozorňuje na přicházející trend Martin Feller.

 

Prvním zákazníkem, který si odvezl novou ŠKODU Enyaq k sobě domů, se stal Ing. Viktor Novák, jednatel firmy MEDUNA vakuová kalírna s.r.o. Vůz v předstihu objednal na pobočce Louda Auto Pardubice. „Další dodávku omezeného modelu Enyaq Founders Edition teď připravujeme pro firemního zákazníka v Poděbradech,“ dodal Martin Feller.

 

Velký zájem vzbuzuje i další novinka od ŠKODA AUTO, model Fabia čtvrté generace. „Na trh přijde až v létě, už nyní ale registrujeme desítky objednávek převážně od soukromé klientely,“ dodal Martin Feller. Uvedl také, že na skladě už zůstává jen několik posledních kusů současného hatchbacku Fabia třetí generace, jehož výroba už skončila. V nebližších týdnech tak bude Fabia dostupná jedině ve verzi kombi, jejíž výroba nadále pokračuje pod označením Tour.  

 

V roce 2020 prodala společnosti Louda Auto téměř 3500 vozů Škoda a téměř 4000 nových automobilů dalších deseti značek, a k tomu ještě téměř 3000 ojetých vozů. Program prodeje ojetých vozů Louda Auto+ je partnerem fotbalové FORTUNA:LIGY.

Společnost Louda Auto má pobočky v 10 českých a moravských městech. Na trhu působí od roku 1992. Stala se největším dealerem vozů Škoda v ČR. Její sesterská společnost CAR4WAY je největší carsharingovou společností u nás.


Nový Enyaq si zatím kupují výhradně firmy, hlásí největší prodejce vozů ŠKODA

„Nový elektromobil ŠKODA Enyaq si zatím kupují výhradně firmy. Jejich poptávka zatím převyšuje přislíbené dodávky modelu, který přichází do prodeje v těchto dnech. Momentálně vytváříme pořadník zájemců a doufáme, že v příštích měsících ještě dostaneme další Enyaqy nad plán,“ říká Martin Feller, obchodní ředitel firmy Louda Auto, která je se sedmi autosalony největším prodejcem vozů ŠKODA v České republice.

Renault Arkana - francouzská elegance a kvalitní technika

Móda SUV je na vzestupu a francouzští výrobci v čele s Renaultem v ní hrají první ligu. Mnoha motoristům ale dnes už nestačí mít obyčejné SUV. Kdo chce být opravdu trendy, koupí si designové SUV kupé, které má sportovní siluetu, a

S Volkswagenem T-Roc od Loudy jsem velmi spokojená

Darja Plachotinová, kurýrka společnosti PPL, Svitavy   Paní Plachotinová jak jste se dostala k nákupu vozu u Louda Auto? Od malička byl můj sen koupit si nové auto. A díky tomu, že pracuji u přepravní společnosti PPL a téměř každý

Zpět na novinky
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace