Skladové vozy
3983 vozů ihned k dodání
Operativní leasing
Vozy za férovou měsíční splátku a ihned
Ojeté vozy - Louda Auto+
1300 ojetých vozů skladem
Výkup vozů
Vykoupíme váš vůz za hotové
Servis / Asistenční služby
Objednejte se online
Louda Key Box
NOVINKA

Nové Polo GTI přijíždí a přináší špičkové technologie

Volkswagen

Cena nového Volkswagenu Polo GTI s motorem 2,0 TSI 152 kW (207 k) začíná na částce 699 900 Kč a už si ho můžete objednat.  Oproti minulé generaci Pola GTI zahrnuje velmi bohatou výbavu i zcela nové technologie.  Nové Polo GTI je tak možná nejzajímavější sportovně laděné malé auto na současném trhu a už se těšíme na jeho novinářské testy. 

Součástí základní výbavy jsou sportovní sedadla vpředu s typickými potahy GTI, 17“ kola Milton Keynes z lehké slitiny, červeně lakované třmeny kotoučových brzd, automatická klimatizace Climatronic, špičkové světlomety IQ.LIGHT LED Matrix propojené osvětlenou horizontální ozdobnou LED, informační a zábavní systém Ready2Discover a App-Connect pro bezdrátovou konektivitu.

Horkou novinkou je třeba asistenční systém IQ.DRIVE Travel Assist, který zahrnuje volant se senzory. Jeho povrch je citlivý na dotyk a dokáže tak rozpoznat, zda máte vozidlo "ve svých rukách". To není zdaleka všechno. Systém drží vůz v jízdním pruhu, udržuje nastavenou rychlost a současně přitom bere v úvahu i odstup od vpředu jedoucích vozidel a dokáže tak nabídnout částečně automatizovanou jízdu až do rychlosti 210 km/h, což se zejména v dálničním provozu může hodit.
Pro zájemce o ostré Polo GTI je důležité, že už v základu nechybí elektronická uzávěrka diferenciálu XDS, která pomáhá rychlejšímu průjezdu zatáček a také silný přeplňovaný motor 2.0 TSI s přímým vstřikováním benzinu o výkonu 152 kW (207 k). Jen na manuální řazení si u nejsilnější verze Pola musí zájemci nechat zajít chuť, naštěstí sedmistupňový automat DSG řadí svižně díky své dvouspojkové konstrukci.

Nové Polo GTI tak zrychluje z nuly na 100km/h za 6,5 sekundy a maximální rychlost představuje 240 km/h, což je u malých vozů donedávna nemyslitelná hodnota. Snížený sportovní podvozek Pola GTI ale slibuje jistotu i ve vysokých rychlostech na německých dálnicích. 

„Zájemci o malé dynamické vozy by teď neměli minout showroomy Volkswagen,“ radí Rostislav v Juráň, ředitel prodeje vozů VW u Louda Auto. Už brzy navíc dorazí do showroomů Volkswagen nové SUV kupé Volkswagen Taigo s atraktivním designem, které má stejně jako nové Polo předpoklady stát se prodejním hitem na evropském automobilovém trhu. Tedy pokud budou továrny stíhat vyrábět. Kdo si ale objedná nové Polo GTI mezi prvními, má reálnou šanci na dodávku vozu ještě do konce roku 2021.


Louda Volkswagen day!

Louda Volkswagen day se uskuteční v sobotu 21.5.2022 od 9:00 do 15:00 na showroomu Volkswagen v Choťánkách. Přijďte si s námi užít den plný: občerstvení, zábavy pro vaše děti, novinek značky Volkswagen a zkušebních jízd.

Veselé Velikonoce!

Vážení zákazníci, rádi bychom Vás informovali o sváteční otevírací době na našich pobočkách.

Hokejový zážitek s Louda Auto

Tohle byl večer snů! Vítěz soutěže "Hokejový zážitek", kterou pořádala ŠKODA AUTO, získal dvě vstupenky na utkání HC SPARTA a ještě ho do O2 arény a zpět domů odvezl luxusní vůz z naší pobočky Louda Auto v Praze 9 - Hloubětíně. Není náhodou, že ze všech pražských prodejců vozů ŠKODA připadl tento čestný úkol právě na nás. Jednak jsme největším prodejcem vozů ŠKODA v České republice, navíc jsme dlouholetým a hrdým partnerem hokejové Sparty. A o vstupenky na zápasy v HC SPARTA občas soutěžíme i na našich sociálních sítích.
Zpět na novinky