Skladové vozy
3993 vozů ihned k dodání
Operativní leasing
Vozy za férovou měsíční splátku a ihned
Ojeté vozy - Louda Auto+
1178 ojetých vozů skladem
Výkup vozů
Vykoupíme váš vůz za hotové
Servis / Asistenční služby
Objednejte se online
Louda Key Box
NOVINKA

Jezdec Jan Černý převzal vůz OCTAVIA RS od Louda Auto

Škoda

Rally jezdec Jan Černý získal novou posilu do svého vozového parku, nový automobil ŠKODA OCTAVIA RS od svého partnera - společnosti Louda Auto. Vůz bude využívat k přesunům mezi závody. 

Veřejnost uvidí Jana Černého v červeném modelu RS už v tomto týdnu při přípravě na Rally Bohemia, která se pojede 9. až 11. července v okolí Mladé Boleslavi

„Jsme rádi, že nám Honza Černý pomáhá upozornit motoristickou veřejnost na sportovně nabroušené modely RS od ŠKODA AUTO, uvedl ředitel prodeje Louda Auto Martin Feller. 

ŠKODA AUTO v současnosti vyrábí dva „ostré“ modely, OCTAVIA RS a KODIAQ RS. „S napětím očekáváme, zda se verze RS objeví také u nového modelu FABIA, která přijde na trh už v teď v létě,“ upozornil Martin Feller z největšího tuzemského dealerství vozů ŠKODA. 

Jezdec Jan Černý závodí za tým Louda Auto ŠKODA Racing, který je momentálně na třetím místě v tuzemském rally šampionátu. Současně se věnuje také dalším motoristickým disciplínám, hlavně rallycrossu. 


Gol R "20 Years" již od 1 457 900 Kč s DPH

Vyšší výkon, více dynamiky, více emocí: Exkluzivní model je s 245 kW/333 k1 o 13 k výkonnější než aktuální Golf R2. Golf R „20 Years“ ohromí svou exkluzivní výbavou, působivými sportovními výkony a výrazným akustickým projevem. Golf R „20 Years“ je prvním modelem značky Volkswagen na světě, který má v interiéru velmi kvalitní ozdobná obložení z pravého karbonu. Předprodej vrcholného modelu začne v červnu.

Louda Volkswagen day!

Louda Volkswagen day se uskuteční v sobotu 21.5.2022 od 9:00 do 15:00 na showroomu Volkswagen v Choťánkách. Přijďte si s námi užít den plný: občerstvení, zábavy pro vaše děti, novinek značky Volkswagen a zkušebních jízd.

Veselé Velikonoce!

Vážení zákazníci, rádi bychom Vás informovali o sváteční otevírací době na našich pobočkách.
Zpět na novinky