Skladové vozy
1743 vozů ihned k dodání
Operativní leasing
Vozy za férovou měsíční splátku a ihned
Ojeté vozy - Louda Auto+
444 ojetých vozů skladem
Výkup vozů
Vykoupíme váš vůz za hotové
Servis / Asistenční služby
Objednejte se online
Aukce
Vyhrajte auta v online aukci

Jezdec Jan Černý převzal vůz OCTAVIA RS od Louda Auto

Škoda

Rally jezdec Jan Černý získal novou posilu do svého vozového parku, nový automobil ŠKODA OCTAVIA RS od svého partnera - společnosti Louda Auto. Vůz bude využívat k přesunům mezi závody. 

Veřejnost uvidí Jana Černého v červeném modelu RS už v tomto týdnu při přípravě na Rally Bohemia, která se pojede 9. až 11. července v okolí Mladé Boleslavi

„Jsme rádi, že nám Honza Černý pomáhá upozornit motoristickou veřejnost na sportovně nabroušené modely RS od ŠKODA AUTO, uvedl ředitel prodeje Louda Auto Martin Feller. 

ŠKODA AUTO v současnosti vyrábí dva „ostré“ modely, OCTAVIA RS a KODIAQ RS. „S napětím očekáváme, zda se verze RS objeví také u nového modelu FABIA, která přijde na trh už v teď v létě,“ upozornil Martin Feller z největšího tuzemského dealerství vozů ŠKODA. 

Jezdec Jan Černý závodí za tým Louda Auto ŠKODA Racing, který je momentálně na třetím místě v tuzemském rally šampionátu. Současně se věnuje také dalším motoristickým disciplínám, hlavně rallycrossu. 


Předání vozu ŠKODA KAMIQ

Vždy nám udělá radost, když si u nás zákazník vybere svůj vysněný vůz. Tentokrát jím byla ŠKODA KAMIQ, kterou jsme předali na pobočce v Praze. Přejeme mnoho šťastných kilometrů.

Výroba nového modelu ŠKODA FABIA začala, Louda Auto už má desítky objednávek

Nový model ŠKODA FABIA 4. generace vstoupil do sériové výroby a už 16. září se představí naživo na všech našich pobočkách. U Louda Auto se můžete přijít podívat na nový vůz do showroomů ŠKODA v Praze, Poděbradech, Kolíně, Pardubicích, Svitavách a Teplicích. Na všech těchto místech si také můžete nový model FABIA už teď objednat. „Momentálně registrujeme už desítky objednávek, nová FABIA bude podobný bestseller jako předchozí generace,“ říká ředitel značky ŠKODA u Louda Auto Tomáš Moravec.

Jezdec Jan Černý převzal vůz OCTAVIA RS od Louda Auto

Rally jezdec Jan Černý získal novou posilu do svého vozového parku, nový automobil ŠKODA OCTAVIA RS od svého partnera - společnosti Louda Auto. Vůz bude využívat k přesunům mezi závody.
Zpět na novinky
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace