Skladové vozy
1703 vozů ihned k dodání
Operativní leasing
Vozy za férovou měsíční splátku a ihned
Ojeté vozy - Louda Auto+
407 ojetých vozů skladem
Výkup vozů
Vykoupíme váš vůz za hotové
Servis / Asistenční služby
Objednejte se online

Freediver David Vencl uplaval 80,9 metru pod ledem, pomohlo mu auto od Louda Auto

Volkswagen užitkové vozy

Český freediver David Vencl 23.2.2021 zkusil překonal Guinnessův rekord a vytvořil nový světový rekord v plavání pod ledem bez neoprenu a v těch nejtěžších podmínkách - tedy bez čepice a bez pomoci závaží, na které jsou freediveři zvyklí.  Pod ledem uplaval 80,9 metru a jeho výkon teď posuzují komisaři, kteří brzo vydají verdikt, zda David skutečně překonal rekord světového multi rekordmana Dána Stiga Severinsena, který před ním držel ještě známější Holanďan Wim Hof. 

David Vencl plaval bez kyslíkové podpory pod souvislou vrstvou ledu v hloubce přibližně 250 cm pod hladinou na přehradě v Lahošti u Teplic. Technické zázemí mu na místě zajišťoval automobil Volkswagen Transporter  z teplické pobočky společnosti Louda Auto. 


David Vencl je reprezentantem České republiky ve freedivingu od roku 2017. Je několikanásobným českým rekordmanem, mistrem republiky a jeho největším úspěchem jsou 5. místa na MS a ME.

Nový Enyaq si zatím kupují výhradně firmy, hlásí největší prodejce vozů ŠKODA

„Nový elektromobil ŠKODA Enyaq si zatím kupují výhradně firmy. Jejich poptávka zatím převyšuje přislíbené dodávky modelu, který přichází do prodeje v těchto dnech. Momentálně vytváříme pořadník zájemců a doufáme, že v příštích měsících ještě dostaneme další Enyaqy nad plán,“ říká Martin Feller, obchodní ředitel firmy Louda Auto, která je se sedmi autosalony největším prodejcem vozů ŠKODA v České republice.

Renault Arkana - francouzská elegance a kvalitní technika

Móda SUV je na vzestupu a francouzští výrobci v čele s Renaultem v ní hrají první ligu. Mnoha motoristům ale dnes už nestačí mít obyčejné SUV. Kdo chce být opravdu trendy, koupí si designové SUV kupé, které má sportovní siluetu, a

S Volkswagenem T-Roc od Loudy jsem velmi spokojená

Darja Plachotinová, kurýrka společnosti PPL, Svitavy   Paní Plachotinová jak jste se dostala k nákupu vozu u Louda Auto? Od malička byl můj sen koupit si nové auto. A díky tomu, že pracuji u přepravní společnosti PPL a téměř každý

Zpět na novinky
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace