Skladové vozy
4354 vozů ihned k dodání
Operativní leasing
Vozy za férovou měsíční splátku a ihned
Ojeté vozy - Louda Auto+
1405 ojetých vozů skladem
Výkup vozů
Vykoupíme váš vůz za hotové
Servis / Asistenční služby
Objednejte se online
Louda Key Box
NOVINKA

Dacia Spring - nejlevnější elektromobil s cenou od 454 900 Kč

Dacia

Standardní cena nových elektromobilů v ČR se dnes běžně pohybuje kolem jednoho milionu Kč a často i více. 

Existuje však jedna cenově výhodná výjimka, a tou je nový čtyřmístný elektromobil Dacia Spring. Jeho prodejní cena začíná od 454 900 Kč a můžeme tak s klidem říci, že se jedná o nejlevnější elektromobil na českém trhu. U nás v Louda Auto k prvním zákaznickým objednávkám nabízíme i výhodné financování s nulovou akontací. 

Atraktivitu Dacie Spring zvyšuje zejména módní tvar karoserie. Jedná se o kompaktní městský crossover s dojezdem až 230 km v kombinovaném cyklu WLTP a 305 km v městském provozu WLTP. Velmi praktická je i její plastová ochrana prahů a blatníků. Nejen, že je vnímána jako povedený designový prvek, ale zároveň Dacii Spring chrání při jejich jízdách v městské džungli, kam se skvěle hodí.


Pro koho je Dacia Spring vhodná?

Charakter elektrické Dacie je předurčen pro časté jízdy ve městech. Je to ideální společník, pokud vaše firma například rozváží pizzu nebo pokud vozíte své děti do školy a na kroužky. Dacia Spring je v takovém případě vždy skvělou volbou. Její zavazadlový prostor nabízí slušných 290 litrů, po sklopení zadních sedadel 600 litrů. Výborné jsou i manévrovací schopnosti vozu. S celkovou délkou 3,73 metru zaparkujete téměř všude. 

Motor v Dacii Spring o výkonu 33 kW (45 koní) byl vyvinutý hlavně pro městský a příměstský provoz. Moderní lithium-iontovou baterii nabijete na 80 %  z veřejné DC rychlonabíjecí stanice za necelou hodinu. V domácím režimu se „pomalým nabíjením“ dostanete na 100 % kapacity baterie za přibližně 4 hodiny.

Nové i zánovní vozy Dacia Spring vám již nyní nabízíme v Louda Auto. Přijďte se o jejich kvalitách přesvědčit do našich salonů v Ústí nad Labem a Děčíně. Neváhejte a rezervujte si zkušební jízdu!


Masarykova lípa z Pražského hradu najde pokračování svého příběhu u Poděbrad

Mimořádný památný strom vyroste ve Vrbové Lhotě u Poděbrad. Zástupci Nadace Partnerství a společnosti Louda Auto tam v tomto týdnu společně vysadili potomka vzácné Masarykovy lípy z Plečnikovy vinice na Pražském hradu. Výsadba probíhá v rámci iniciativy na Záchranu památných stromů, kterou letos spustila Nadace Partnerství.

Louda otevřel největší autosalon na Vysočině

Rozšíření svých obchodních aktivit hned ve čtyřech tuzemských městech oznámila společnost Louda Auto, největší prodejce vozů ŠKODA a HYUNDAI v České republice a velký dealer dalších deseti značek automobilů.

Přestěhovali jsme autosalony ŠKODA v Teplicích

Všechny naše autosalony ŠKODA v Teplicích se přestěhovaly na novou adresu Dvořákova 83, 417 42 Krupka - Nové Modlany, okr. Teplice.
Zpět na novinky