Skladové vozy
3273 vozů ihned k dodání
Operativní leasing
Vozy za férovou měsíční splátku a ihned
Ojeté vozy - Louda Auto+
791 ojetých vozů skladem
Výkup vozů
Vykoupíme váš vůz za hotové
Servis / Asistenční služby
Objednejte se online
Louda Key Box
NOVINKA

Dacia Spring - nejlevnější elektromobil s cenou od 454 900 Kč

Dacia

Standardní cena nových elektromobilů v ČR se dnes běžně pohybuje kolem jednoho milionu Kč a často i více. 

Existuje však jedna cenově výhodná výjimka, a tou je nový čtyřmístný elektromobil Dacia Spring. Jeho prodejní cena začíná od 454 900 Kč a můžeme tak s klidem říci, že se jedná o nejlevnější elektromobil na českém trhu. U nás v Louda Auto k prvním zákaznickým objednávkám nabízíme i výhodné financování s nulovou akontací. 

Atraktivitu Dacie Spring zvyšuje zejména módní tvar karoserie. Jedná se o kompaktní městský crossover s dojezdem až 230 km v kombinovaném cyklu WLTP a 305 km v městském provozu WLTP. Velmi praktická je i její plastová ochrana prahů a blatníků. Nejen, že je vnímána jako povedený designový prvek, ale zároveň Dacii Spring chrání při jejich jízdách v městské džungli, kam se skvěle hodí.


Pro koho je Dacia Spring vhodná?

Charakter elektrické Dacie je předurčen pro časté jízdy ve městech. Je to ideální společník, pokud vaše firma například rozváží pizzu nebo pokud vozíte své děti do školy a na kroužky. Dacia Spring je v takovém případě vždy skvělou volbou. Její zavazadlový prostor nabízí slušných 290 litrů, po sklopení zadních sedadel 600 litrů. Výborné jsou i manévrovací schopnosti vozu. S celkovou délkou 3,73 metru zaparkujete téměř všude. 

Motor v Dacii Spring o výkonu 33 kW (45 koní) byl vyvinutý hlavně pro městský a příměstský provoz. Moderní lithium-iontovou baterii nabijete na 80 %  z veřejné DC rychlonabíjecí stanice za necelou hodinu. V domácím režimu se „pomalým nabíjením“ dostanete na 100 % kapacity baterie za přibližně 4 hodiny.

Nové i zánovní vozy Dacia Spring vám již nyní nabízíme v Louda Auto. Přijďte se o jejich kvalitách přesvědčit do našich salonů v Ústí nad Labem a Děčíně. Neváhejte a rezervujte si zkušební jízdu!


Sváteční otevírací doba

24.12.2021 - 26.12.2021 zavřeno, 31.12.2021 otevřeno do 15:30 hod., 01.01.2022 a 2.2.2022 zavřeno

Nová ŠKODA FABIA 4. generace očima závodníka Černého

Testy nového modelu ŠKODA FABIA čtvrté generace plní stránky motoristických časopisů. My jsme ale zvolili jinou cestu. O názor na mladoboleslavskou novinku jsme požádali přímo toho nejpovolanějšího, tedy automobilového závodníka Jana Černého, který s vozem ŠKODA FABIA R2 evo závodí za tým Louda Auto ŠKODA Racing.

Sedmimístnou Dacii Jogger už můžete objednávat!

Ode dneška u nás můžete objednávat vůz Dacia Jogger, nejlevnější vůz pro aktivní lidi na trhu, který uveze až sedm cestujících. Tohle auto na trhu chybělo, nová Dacia Jogger bude velice žádaná. Prostorné auto za cenu hluboko pod půl milionu Kč, které může svézt až 7 osob, v tom bude Jogger jedinečný. Dříve tuto pozici zastávala Dacia Dokker, její výroba ale skončila a čekalo se na to, jakou náhradu Dacia představí. Základní cena zcela nové Dacie Jogger činí přesně 358.500,- Kč.
Zpět na novinky