Skladové vozy
3963 vozů ihned k dodání
Operativní leasing
Vozy za férovou měsíční splátku a ihned
Ojeté vozy - Louda Auto+
1276 ojetých vozů skladem
Výkup vozů
Vykoupíme váš vůz za hotové
Servis / Asistenční služby
Objednejte se online
Louda Key Box
NOVINKA

Dacia Spring - nejlevnější elektromobil s cenou od 454 900 Kč

Dacia

Standardní cena nových elektromobilů v ČR se dnes běžně pohybuje kolem jednoho milionu Kč a často i více. 

Existuje však jedna cenově výhodná výjimka, a tou je nový čtyřmístný elektromobil Dacia Spring. Jeho prodejní cena začíná od 454 900 Kč a můžeme tak s klidem říci, že se jedná o nejlevnější elektromobil na českém trhu. U nás v Louda Auto k prvním zákaznickým objednávkám nabízíme i výhodné financování s nulovou akontací. 

Atraktivitu Dacie Spring zvyšuje zejména módní tvar karoserie. Jedná se o kompaktní městský crossover s dojezdem až 230 km v kombinovaném cyklu WLTP a 305 km v městském provozu WLTP. Velmi praktická je i její plastová ochrana prahů a blatníků. Nejen, že je vnímána jako povedený designový prvek, ale zároveň Dacii Spring chrání při jejich jízdách v městské džungli, kam se skvěle hodí.


Pro koho je Dacia Spring vhodná?

Charakter elektrické Dacie je předurčen pro časté jízdy ve městech. Je to ideální společník, pokud vaše firma například rozváží pizzu nebo pokud vozíte své děti do školy a na kroužky. Dacia Spring je v takovém případě vždy skvělou volbou. Její zavazadlový prostor nabízí slušných 290 litrů, po sklopení zadních sedadel 600 litrů. Výborné jsou i manévrovací schopnosti vozu. S celkovou délkou 3,73 metru zaparkujete téměř všude. 

Motor v Dacii Spring o výkonu 33 kW (45 koní) byl vyvinutý hlavně pro městský a příměstský provoz. Moderní lithium-iontovou baterii nabijete na 80 %  z veřejné DC rychlonabíjecí stanice za necelou hodinu. V domácím režimu se „pomalým nabíjením“ dostanete na 100 % kapacity baterie za přibližně 4 hodiny.

Nové i zánovní vozy Dacia Spring vám již nyní nabízíme v Louda Auto. Přijďte se o jejich kvalitách přesvědčit do našich salonů v Ústí nad Labem a Děčíně. Neváhejte a rezervujte si zkušební jízdu!


Louda Volkswagen day!

Louda Volkswagen day se uskuteční v sobotu 21.5.2022 od 9:00 do 15:00 na showroomu Volkswagen v Choťánkách. Přijďte si s námi užít den plný: občerstvení, zábavy pro vaše děti, novinek značky Volkswagen a zkušebních jízd.

Veselé Velikonoce!

Vážení zákazníci, rádi bychom Vás informovali o sváteční otevírací době na našich pobočkách.

Hokejový zážitek s Louda Auto

Tohle byl večer snů! Vítěz soutěže "Hokejový zážitek", kterou pořádala ŠKODA AUTO, získal dvě vstupenky na utkání HC SPARTA a ještě ho do O2 arény a zpět domů odvezl luxusní vůz z naší pobočky Louda Auto v Praze 9 - Hloubětíně. Není náhodou, že ze všech pražských prodejců vozů ŠKODA připadl tento čestný úkol právě na nás. Jednak jsme největším prodejcem vozů ŠKODA v České republice, navíc jsme dlouholetým a hrdým partnerem hokejové Sparty. A o vstupenky na zápasy v HC SPARTA občas soutěžíme i na našich sociálních sítích.
Zpět na novinky