S Loudou na největší festival emobility e-Salon

Louda Auto
Zveřejněno: 16. 11. 2018
Od pátku 16. 11. do neděle 18. 11. se koná na pražském výstavišti PVA Expo Letňany veletrh emobility a my tam jsme taky.

E-Salon je největší festival ve střední Evropě, kde se prezentují elektromobily a hybridy. My jsme se tam vydali s našimi eGolfy. 

Přinášíme vám krátkou ukázku toho, co všechno můžete v Letňanech vidět. 

Napište nám na e-mail marketing@louda.cz váš e-mail a PSČ a my vám pošleme vstupenku zdarma. 

 

Nejrozšířenější česky elektromobil Volkswagen eGolf

Největší zastoupení na festivalu má právě tento vůz. Na stánku Louda Auto ho najdete taky. S dojezdem až 300 km na jedno nabití je totiž eGolf ideálním společníkem do města. 

 

Podívejte se na naší nabídku skladových eGolfů.

Audi e-tron poprvé v Čechách

Na první elektromobil od Audi jsme si počkali, ale výsledek stojí za to. Luxusní SUV s nulovými emisemi se může pochlubit elektrickým pohonem quatro, který mu zajišťuje mimořádně dlouhý dojezd (až 400 km na jedno nabití) a rychlé nabíjení. 

Emobily u Renaultu 

Renault si e-salon přivezl širokou škálu elektromobilů. Od malého Renaultu Zoe až po užitkové Kangoo. Věděli jste například, že baterie Zoe má až 5 000x více energie než ta ve vašem mobilním telefonu. S 41 kWh baterii ujede na jedno nabítí až 300 km. 

Na e-Salon přivezli své elektromobily takových značek jako Tesla, Lexus, Jaguár, BMW, takže určitě budeme mít na co koukat.