Nové Audi A6

Audi
Zveřejněno: 29. 06. 2018
Audi A6 působí pokrokově, a dokonce Vám i umožní žít pokrokově.

Nové Audi A6

Když se design snoubí s efektivitou a sportovní charakter se stylem. Když jdou inovace ruku v ruce s precizním chováním a každá křivka nese notnou dávku elegance. Když se forma skvěle doplňuje s funkcí a nad vším stojí pokrokový přístup. Takové spojení znamená jediné, třída manažerských vozů se může pochlubit novou vůdčí osobností: Audi A6. Atletičtější než kdykoliv dříve. A suverénní, jak jsme u ní zvyklí.

 

Nekompromisní vzhled. A to z každého úhlu pohledu.

Od rozšířené jednodílné masky chladiče Singleframe přes boční přívody vzduchu se sportovním chromovaným dekorem až po úzké světlomety vůz při pohledu zpředu okamžitě jasně vypovídá o svém progresivním charakteru. Ostrá ramenní linie společně s výrazně vyrýsovanými lemy blatníků poukazují na genetickou výbavu quattro. Vnější zpětná zcrátka jsou sportovně usazena v pasové linii dveří. Střešní linie se ve stylu kupé elegantně svažuje k trojrozměrně koncipované zádi vozu, která je přepažena typickou dekorativní lištou v hliníkovém provedením.

 

 

Průrazná světla v podmanivém provedením

Na přání dostupné světlomety HD Matrix LED s dynamickými směrovými světly Vám poslouží hned dvěma způsoby. V roli řidiče Vám zajistí optimální osvětlení vozovky, aniž by oslňovaly protijedoucí vozidla, a současně prostřednictvím charakteristických krajních světelných segmentů opticky rozšíří příď limuzíny Audi A6.

 

Náladové osvětlení

Na přání je k dispozi paket dekorativního osvětlení se zvýrazněním kontur, které podtrhuje fascinující linie interiéru limuzíny A6 a propůjčuje jí jedinečnou atmosféru, ve které se bude celá posádka cítit nadmíru přijemně. Precizní osvětlení kontur zvýrazňuje křivky přístrojové desky, středové konzoly a dalších výrazných prvků interiéru ve 30 rozmanitých barevných odstínech, jejichž intenzitu lze plynule ztlumit.

 

Inteligentně využitá inteligence

Užívejte si budoucnost tady a teď již nyní a zde: díky kombinaci perfektně sladěných senzorů, kamer a algoritmů Vaše limuzína rozpozná, v jaké dopravní situaci se nacházíte, a vyhodnotí aktuální jízdní možnosti. Pokud budete chtít, pomůže Vám, a v případě nutnosti i pokud nebude jiná možnost, zasáhne do řízení. Připojte se k nám na další cestě směrem k autonomnímu řízení, abyste si mohli jeho výhody dopřávat co nejdříve.

 

 

Vždy o generaci napřed. Již osm generací.

Na cestě k inovacím nás vede vize. Přicházíme s digitalizací, kterou oceníte v praxi. Prostřednictvím našeho konceptu ovládání vozu, hojného využívání online funkcí a široké škály asistenčních systémů řidiče směle hledíme do budoucnosti. To vše proto, abychom Vám nabídli vyšší bezpečnost, větší komfort a nový standart ve třídě luxusních automobilů. To je naš závazek a současně i naše vášeň. A přesně o tom je naše Audi A6 osmé generace.

 

Pro více informací o novém modelu kontaktujte naše prodejce značky Audi na jednotlivých pobočkách.

 

Pobočky

Pardubice

Hradecká 555

kontakty pobočky

Otevírací doba:

Po - Pá8:00 - 18:00
So8:00 - 13:00


detail pobočky

Liberec

Tanvaldská 1585

kontakty pobočky

Otevírací doba:

Po - Pá8:00 - 18:00
So8:00 - 12:00


detail pobočky

Teplice

Dvořákova 83

kontakty pobočky

Otevírací doba:

Po - Pá8:00 - 18:00
So8:00 - 12:00


detail pobočky