Mazda CX-5 - účast ve finále v soutěži „World Car Awards“

Mazda
Zveřejněno: 13. 02. 2018
Zažijte nový rozměr potěšení z jízdy v nové Mazdě CX-5.

Design

Zažijte nový rozměr potěšení z jízdy v nové Mazdě CX-5. Naše nejnovější kompaktní SUV s kompletně přepracovaným designem interiéru i exteriéru poskytuje komfort a pohodlí jak pro svého řidiče, tak i pro spolujezdce. Nová Mazda CX-5 je navržena a sestavena tak, aby každému dopřávala požitek z jízdy a aby všichni lidé na palubě zažili pocit Jinba Ittai - hluboké souznění a jednoty s vozem.

 

Infozábava

Vytváření úzkého a vzácného propojení mezi řidičem a vozem pokračuje díky intuitivnímu systému infozábavy a konektivity MZD Connect od Mazdy. Prostřednictvím 7” barevného dotykového displeje nebo kruhového HMI ovladače budete mít velmi snadný přístup k hudbě, sociálním médiím, mapám, kontaktům a aplikacím.

Rozhraní kruhového HMI ovladače umožňuje intuitivní ovládání systému jednoduchým otáčením, aniž byste museli přestat sledovat vozovku.

 

 

Interiér

Vysoká kvalita kabiny, která je zaměřená na člověka přináší prostor, integraci a prvotřídní cestování všem pasažérům. Kvalitní řemeslné zpracování všude kolem. Prostorný a luxusní interiér s novým volantem se zaměřuje na ergonomii. Kabina řidiče dokonale obklopuje, a tak se můžete pohodlně usadit a užívat si pocit naprosté kontroly. Pasažéři mohou v hlubokých zadních vyhřívaných sedadlech ihned začít relaxovat a na delší cesty si je navíc mohou sklopit. Nový audiosystém Bose® s 10 reproduktory a pokročilým info systémem MZD Connect přinese radost všem cestujícím.

 

 

Výkon

Toto SUV navržené a postavené na základě velmi pokročilé technologie SKYACTIV dosahuje úžasné hodnoty spotřeby paliva a nízkých emisí CO2 začínajících na 132 g/km. Dosáhli jsme vyšší úrovně komfortu a lepší ovladatelnosti díky lepšímu podvozku a G-Vectoring Control.

 

Náš inovativní systém G-Vectoring Control zpřesňuje, kultivuje a zjemňuje řízení a ovladatelnost vozu. Systém pohonu všech kol i-ACTIV pak přináší nejvyšší míru kontroly a díky 27 čidlům sledujícím 200krát za sekundu stav vozovky zasáhne vždy, když budete potřebovat dokonalou trakci.

 

Motory Mazda se vyznačují vysokými výkony, vynikající spotřebou a nízkými emisemi. Náš naftový motor SKYACTIV-D 2.2 je stejně živý jako benzínová jednotka a dosahuje spotřeby 4,9 l / 100 km. Benzínový motor SKYACTIV-G 2.0 s přímým vstřikováním má jeden z nejvyšších kompresních poměrů na světě s hodnotou 14 : 1 a umí jezdit již za 5,6 l / 100 km.

 

 

Více informací se dozvíte na oficiálních stránkách značky MAZDA nebo naší pobočce v Pardubicích.

Pobočky

Pardubice

Hradecká 555

kontakty pobočky

Otevírací doba:

Po - Pá8:00 - 18:00
So8:00 - 13:00


detail pobočky

Kontaktní formulář