Nové Audi A7 Sportback

Audi
Zveřejněno: 08. 02. 2018
Nezapomenutelné a nezaměnitelné Audi A7.

PŘEDPRODEJ ZAHÁJEN

Audi A7 Sportback vstupuje se dvěma přeplňovanými motory V6 3.0 TDI a 3.0 TFSI.

Ceny a motorizace.

Model Motorizace Verze Cena
Audi A7 50 TDI 210 kW tiptronic quattro 1 745 900 vč. DPH
Audi A7 55 TFSI 250 kW S tronic quattro 1 785 900 vč. DPH

 

Nezapomenutelné a nezaměnitelné Audi A7. Od ostře pronikavých světlometů s jedinečně působivým světelným podpisem přes hrdě vzpřímenou příď se širokou maskou chladiče Singleframe a atraktivní siluetu kupé až po výrazně plastickou záď působí Audi A7 Sportback jako velvyslanec revolučního designového jazyka, který současně neztrácí své klasické geny quattro. Jedná se o evidentní důkaz toho, že není nutné zcela měnit směr, ale stačí jej jen nově definovat.

 

Nová definice svobody

Rozhodli jsme se dopřát Vám více velkorysého prostoru. Cestující v zadní části vozu si budou užívat mnohem vyšší komfort, aniž by bylo nutné obětovat objem zavazadlového prostoru. Celé posádce jistě udělá radost na přání dostupné vyhřívání předních a zadních sedadel, která se mohou pochlubit precizním zpracováním ve špičkové výrobní kvalitě.

 

Kokpit nové éry

Přehledně uspořádané, hladce integrované a designově sladěné: HD dotykové displeje s úhlopříčkou 10,1" a 8,6" a s vysokým rozlišením, které jsou součástí ovládacího rozhraní MMI High, integrované v palubní desce nabízí optimální dotykovou odezvu a progresivní koncepci ovládání, kterou si tento výjimečný vůz zaslouží. Horní displej slouží k práci s informačně-zábavním systémem, zatímco spodní displej řidiči umožňuje ovládat klimatizaci a komfortní funkce a zadávat text.

 

 

Světlo upozorňující na věk digitalizace

Na přání jsou k dispozici světlomety HD Matrix LED v novém působivém provedení, kterým je model A7 jedinečný. V jejich designovém jazyce se zcela očividně odráží téma digitalizace v automobilovém průmyslu: 12 světelných segmentů, které jsou od sebe vzájemně odděleny úzkými mezerami, svým svícením odráží princip jedniček a nul binárního kódu.

 

 

Designový jazyk nové generace

Nové Audi A7 Sportback, které svým vzhledem oslavuje sportovní eleganci, představuje pomyslného vyslance nového designového jazyka a současně i automobilové avantgardy. Ostré linie a silueta kupé, které vyjadřují jeho dynamický charakter, rozhodně zapůsobí na emoce. Progresivní exteriér podtrhují čelní světlomety s typickým designem modelové řady A7. Střecha klenoucí se nad atletickým tělem se od A sloupku, který je posunut citelně dozadu, plynule svažuje dolů až k plasticky vyrýsované zádi, která udělá dojem mimo jiné také LED světelným proužkem protínajícím celou šíři vozu. Audi A7 Sportback jednoduše zapůsobí, i když právě stojí.

 

 

 

Pobočky

Pardubice

Hradecká 555

kontakty pobočky

Otevírací doba:

Po - Pá8:00 - 18:00
So8:00 - 13:00


detail pobočky

Liberec

Tanvaldská 1585

kontakty pobočky

Otevírací doba:

Po - Pá8:00 - 18:00
So8:00 - 12:00


detail pobočky

Teplice

Dvořákova 83

kontakty pobočky

Otevírací doba:

Po - Pá8:00 - 18:00
So8:00 - 12:00


detail pobočky

Kontaktní formulář