Spolehlivé, komfortní a sportovní: Volkswagen uvedl nové Polo

Volkswagen
Zveřejněno: 13. 07. 2017
Nové Polo díky svému sportovnímu a výraznému designu působí tak sebejistým dojmem, jako nikdy v minulosti.

Předprodej nového Pola již začal! Nyní ho u nás můžete předobjednat již od 292 900 Kč.

Co se změnilo oproti starší verzi?
 

Nové polo nabídne širokou paletu designových paketů a tudíž i spoustu možností individualizace. Modernizací prošel také interiér nového vozu Polo. Příkladem může být digitální panel Active Info Display, odkládací přihrádka s možností indukčního nabíjení chytrých mobilních telefonů nebo nový infotainment systém, jenž může mít na přání úhlopříčku až 20,3 cm (8 palců). K zajímavým technickým prvkům patří rovněž asistenční systém "Front Assist" s rozpoznáváním chodců, volitelný systém "Blind-Spot" senzor nebo volitelný systém "Park Assist". Nabídka nově obsahuje také nové Polo beats, které symbolizuje rytmus současnosti, nebo model GTI1, na který čekají sportovní nadšenci.

 

 

 


Seznamte se s novým designem
 

Při prvním pohledu na nové Polo zaujme jeho tornádová linie, která je výrazným designovým rysem, jenž probíhá od předních bočních dílů karoserie, přes dveře až zádi. Přední partie je díky prodloužené kapotě motoru dynamičtější a díky horizontálně vedeným liniím působí širším dojmem. Sportovní projev, kompaktní rozměry a krátké přesahy karoserie jsou pak příslibem maximální radosti z jízdy. Sportovní sedadla s potahy "Carbon-Optik", lakované dekory ve vysokém lesku a v různých barvách, černě lakovaná střecha, sportovní kola z lehké slitiny a mnoho dalšího. Volitelné designové pakety umožňují spoustu možností individualizace a každý tak může mít své vlastní jedinečné Polo.


Více komfortu
 

Digitální panel Active Info Display je nyní k dispozici i ve voze Polo. Analogový tachometr tak může být na přání nahrazen displejem s ostrým obrazem a s úhlopříčkou 26 cm (10,25 palců). Na něm se zobrazuje nejenom tachometr a počítadlo kilometrů, ale například také detailní data o jízdě, navigační mapa nebo informace asistenčních systémů. Pro nové Polo jsou k dispozici také nové infotainment systémy. Ty jsou vybavené barevným dotykovým displejem, který může mít na přání velikost až 20,3 cm (8 palců) a zajišťuje tak velmi jednoduché ovládání. Pohodlné je rovněž volitelné indukční nabíjení chytrého mobilního telefonu, který pro doplnění energie baterie stačí pouze uložit do příslušné přihrádky.

Součástí sériové výbavy je mimo jiné asistenční systém "Front Assist", který pomáhá řidiči při udržování bezpečného odstupu od vpředu jedoucího vozu. V kombinaci s rozpoznávání chodců pak systém v rámci daných možností může identifikovat překážky, které se náhle objeví bezprostředně před vozem, a automaticky zahájí nouzové brzdění.

Pro nové Polo je poprvé v nabídce na přání i "Blind Spot" senzor, který varuje řidiče před automobily skrytými v tzv. "mrtvém úhlu". Nové Polo lze na přání vybavit také nejkomfortnějším parkovacím asistentem od automobilky Volkswagen - systémem "Park Assist". Ten při parkování přebírá ovládání volantu a dokáže automobil nejenom zaparkovat, ale pomůže dokonce i při vyhledání vhodného parkovacího místa.
 


Polo beats
> výjimečný design a působivý audiosystém pro moderní městský životní styl
dobrou náladu řidiče i spolucestujících zajistí šest reproduktorů a subwoofer audiosystému od firmy Beats Electronic
nápadné samolepicí fólie jsou aplikovány na zvolený lak vozu


Polo GTI
> vyznačuje se svými charakteristickými znaky: mřížkou chladiče s hexagonální strukturou červenými ozdobnými liniemi, červeně lakovanými brzdovými třmeny, dvojitou koncovkou výfuku, předním spoilerem, zadním střešním spoilerem a nápisy "GTI"
> v interiéru naleznete sportovní volant s ozdobnými červenými švy a řadicí pákou


Pro více informací kontaktujte prodejce značky Volkswagen na našich pobočkách.

Pobočky

Poděbrady

Choťánky 166

kontakty pobočky

Otevírací doba:

Po - Pá8:00 - 18:00
So8:00 - 13:00


detail pobočky

Pardubice

Hradecká 555

kontakty pobočky

Otevírací doba:

Po - Pá8:00 - 18:00
So8:00 - 13:00


detail pobočky

Teplice

Dvořákova 83

kontakty pobočky

Otevírací doba:

Po - Pá8:00 - 18:00
So8:00 - 12:00


detail pobočky

Svitavy

Dimitrovova 2

kontakty pobočky

Otevírací doba:

Po - Pá8:00 - 18:00
So8:00 - 12:00


detail pobočky

Praha

Kolbenova 891/37

kontakty pobočky

Otevírací doba:

Po - Pá7:00 - 19:00
So8:00 - 13:00


detail pobočky

Kontaktní formulář