Mazda MX-5 získala prestižní ocenění "Red Dot: Best of the best" pro rok 2017

Mazda
Zveřejněno: 04. 04. 2017
Probuďte v sobě řidiče s novou Mazdou MX-5!

 

 

Nová Mazda MX-5 RF získala nejvyšší možné ocenění  "Red Dot: Best of the best" pro rok 2017 
v mezinárodně uznávané soutěži Red Dot Product Design Award.
Jedná se o další přírustek do sbírky Mazda a podtržení filozofie Kodo - duše v pohybu.

 

 

Probuďte v sobě řidiče

U modelu MX-5 bylo navrženo vše s maximální péčí, a to od toho nejmenšího šroubku až po technologii SKYACTIV. To vše vytváří slovy nevyjádřitelný požitek z jízdy při kterém řidič tohoto vozu pocítí strhující napětí. Zkrátka se mezi vámi a vozem MX-5 RF vytvoří intimní pouto Jinba-Ittai.

Mazda MX-5 RF se vyznačuje pevnou skládací střechou, která je precizně zpracována ve stylu KODO - duše v pohybu. Tato technologicky vyspělá střecha se dá otevřít za jízdy (až do 10 km/h) a vítr ve vlasech pocítíte již za pouhých 13 vteřin.

 

Čeká vás esence toho nejlepšího z jízdy se staženou i zataženou střechou

  • Nejrychlejší stahovací střecha na světě

  • Nová prémiová metalická barva – šedá Machine Gray

  • Požitek z jízdy plný zábavy

  • Odlehčené dynamické řízení umožněné technologií SKYACTIV

  • Maximální rychlost: 215 km/h

  • Zrychlení: 0–100 km/h za 7,5 vteřiny

  • Spotřeba paliva: 6,6 l/100 km

  • Emise CO2: 154 g/km

 

Design

Mazda MX-5 RF je laděna ve stylu strhujícího designu KODO - duše v pohybu, který dává jasně najevo špičkovou ovladatelnost fíky odlehčené karoserie a slzovitým tvarem kabiny. Čeká vás povznášející pocit z jízdy s větrem ve vlasech. Exteriér i interiér vzájemně splývají a vytvářejí pocit jednoty, který přináší strhující prožitek za každých jízdních podmínek.

Výkon

Technologie SKYACTIV přináší novou definici účinnosti, síly a výkonu našich vozů. Dynamické ovládání a nízká spotřeba paliva představují u modelu MX-5 RF ideální spojení zábavy a komfortu. Každému prvku od motoru přes převodovku, podvozku až po jízdní dynamiku byla při optimalizaci věnována maximální péče a to vše za účelem zprostředkovat dokonalý požitek z jízdy. Zdokonalený posilovač řízení a zavěšení kod spolu s ideálním rozložením hmotnosti a nízkým těžištěm se u modelu MX-5 RF starají o bezkonkurenční ovladatelnost.

Infozábava

Mazda MX-5 RF nabízí rozmanité spojení s vnějším světem díky našemu systému infozábavy MZD Connect. Pohodlně se usaďte a užijte si cestu. Všechny mapy, hudbu a mnoho dalšího máte na dosah a užijte si ničím nerušenou jízdu.

Pokročilé bezpečnostní technologie

Při vývoji ikonického vozu MX-5 RF došlo k vybroušení jízdního prožitku, ale také k maximalizaci bezpečnosti v podobě několika inovativních technologických prvků i-ACTIVSENSE. Model MX-5 RF má od základů vypilované systémy aktivní a pasivní bezpečnosti, které poskytují všestrannou ochranu a upozorňují vás na hrozící nebezpečí. To s sebou přináší nižší riziko kolizí a větší jistotu při jízdě v noci a na dálnicích.

Pobočky

Pardubice

Hradecká 555

kontakty pobočky

Otevírací doba:

Po - Pá8:00 - 18:00
So8:00 - 13:00


detail pobočky

Kontaktní formulář