Nová Mazda CX-3 přináší potěšení z jízdy

Mazda
Zveřejněno: 13. 02. 2017
Mazda CX-3 je kompaktní crossover, který kombinuje jedinečný, stylový a pulsující design KODO s pohodlím a praktičností.

Oceňovaná technologie SKYACTIV přináší nekompromisní sportovní výkon a dynamické, citlivé řízení, proto se model Mazda CX-3 perfektně hodí jak pro jízdu ve městě, tak pro cestování na venkově. Model CX-3 klade maximální důraz na řidiče a byl navržen kolem něj s inovativními bezpečnostními funkcemi systému MZD Connect a i-ACTIVSENSE, které zajišťují, aby byla každá jízda příjemná, zábavná a bezpečná. To jsou pouze některé z důvodů, proč je Mazda CX-3 odvážně jiná a vytváří nový standard jedinečného zážitku z jízdy.
 

Co můžete od Mazdy CX-3 očekávat?

  • Sportovní výkon a dynamická ovladatelnost s pohotovými reakcemi

  • Špičková bezpečnostní technologie i-ACTIVSENSE

  • Konektivita a zábava v interiéru a Head Up displej 

  • Maximální rychlost: 200 km/h - model 2.0 Skyactiv-G150 AWD. 

  • Akcelerace: 100 km/h za 8,7 sekund - model 2.0 Skyactiv-G150 AWD.

  • Kombinovaná spotřeba paliva: 4.0 - 6.4 l/100 km

  • Emise CO2: 105 – 150 g/km
     

Uznání za inovativní design

Mazda CX-3 získala ocenění Red Dot Design Award za vysokou kvalitu designu. Mezinárodní porota udělujte tuto žádanou pečeť kvality pouze projektům, které se zásadně odlišují od srovnatelných projektů díky svému mimořádnému designu.

Design KODO – duše v pohybu

Nejnovější evoluce designu KODO začíná u lidí. Stylový exteriér má jedinečnou individualitu, která vám umožňuje vytvořit si vlastní výraz. Elegantní štíhlé linie kontrastují s odvážnými a pevnými proporcemi a propůjčují Mazdě CX-3 výrazný vzhled na vůz této velikosti. Uvnitř pohodlného a prostorného interiéru na vás čeká nejvyšší kvalita a řemeslné zpracování s integrovanými intuitivními funkcemi a inovativním designem zaměřeným na vás.

TECHNOLOGIE SKYACTIV

Filozofie Mazdy CX-3 „potěšení z jízdy“ v sobě skrývá celou řadu oceňovaných technologií SKYACTIV. Motory, karoserie a podvozek přinášejí nekompromisní výkon a nabízejí citlivé ovládání, vysokou přilnavost a sportovní jízdní dynamiku. Při jízdě ve městě nebo na venkově tak budete mít pocit spojení s vozem Mazda CX-3 Jinba Ittai .

MZD Connect

MZD Connect poskytuje bezpečný a snadný přístup k veškeré vaší hudbě, textovým zprávám hands-free a volání, navigaci a sociálním sítím. Všechny potřebné informace jsou zobrazeny na 7" barevné dotykové obrazovce, takže se můžete pomocí kruhového HMI ovladače.

Pokročilá bezpečnostní technologie

Řada inteligentních špičkových bezpečnostních funkcí i-ACTIVSENSE vám poskytuje veškeré potřebné zabezpečení a ochranu. Integrované snímače a kamery za vás sledují a hlídají vaše okolí. A technologie, jako například systém sledování mrtvého úhlu (BSM), vám pomáhá vyhnout se kolizím při změně jízdních pruhů nebo při couvání.


Zeptejte se na tento model našich prodejců, nebo se podívejte na naše skladové vozy

Pobočky

Pardubice

Hradecká 555

kontakty pobočky

Otevírací doba:

Po - Pá8:00 - 18:00
So8:00 - 13:00


detail pobočky

Kontaktní formulář