Skladové vozy
4354 vozů ihned k dodání
Operativní leasing
Vozy za férovou měsíční splátku a ihned
Ojeté vozy - Louda Auto+
1406 ojetých vozů skladem
Výkup vozů
Vykoupíme váš vůz za hotové
Servis / Asistenční služby
Objednejte se online
Louda Key Box
NOVINKA

Život u nás

U nás se pořád něco děje. Přidej se k nám.

Odměna pro nejlepšího prodejce měsíce, Audi TT!

Každý měsíc vyhlašujeme nejlepšího prodejce měsíce, který si může celý následující měsíc užít Audi TT RS Coupé 2,5l TFSI quattro 294kW. 

Louda Racing Camp jako odměna pro zaměstnance

Jeden z podzimních termínů Louda Racing Campu byl nabídnut regionálním ředitelům, aby odměnili své zaměstnance za dobře vykonávanou práci. Všichni jsme se sešli na Autodromu v Mostě, kde jsme strávili dopoledne plné adrenalinu a rychlých jízd.

Sparťanská pětka v Praze

Hokejový klub HC Sparta Praha zorganizoval dobročinný pětikilometrový běh ve Stromovce. Naši zaměstnanci byli u toho! Neloudali se a jeli naplno, užili si to, a hlavně podpořili dobrou věc – tým sledge hokejistů.

Otevření nového showroomu ŠKODA ve Svitavách

V červnu proběhlo slavnostní otevření nového showroomu ŠKODA ve Svitavách. Během večera si hosté mohli poslechnout Leonu Machálkovou, potěšit oko tanečním vystoupením a ochutnat výborný catering. Tímto večerem byl slavnostně zahájen prodej nových vozů ŠKODA ve Svitavách.

Rainbow Run v Ústí nad Labem

Barvy, barvy, barvy… všude barvy a naši zaměstnanci. V květnu se již tradičně konal v Ústí nad Labem Rainbow Run, při kterém nemohli chybět ani naši tepličtí zaměstnanci. Neloudali se tak, až nebyli k poznání ani oni, ani naše vystavená auta.