Skladové vozy
2157 vozů ihned k dodání
Operativní leasing
Vozy za férovou měsíční splátku a ihned
Ojeté vozy - Louda Auto+
404 ojetých vozů skladem
Výkup vozů
Vykoupíme váš vůz za hotové
Servis / Asistenční služby
Objednejte se online

Audi Q4 e-tron a Audi Q4 Sportback e-tron


Čisté designové linie Audi Q4 e-tron a Audi Q4 Sportback e-tron nastiňují charakteristický tvar pro budoucí elektrická vozidla, přičemž je kladen důraz na příď a výkonně působící záď. Progresivní interiér silně zapůsobí technologickými inovacemi, sportovním charakterem a funkčností.


Audi Q4 e-tron již od 1 197 900,-Kč vč. DPH


Výkon až 220 kW

Zrychlení (0-100 km/h) od 6,2s

Dojezd (dle WLTP) až 520 kmPoháněné pokrokem

Udržte s pokrokem krok a zvolte si vlastní podobu budoucnosti. Díky dojezdu až 520 km, velkorysému interiéru a novým technologickým možnostem v čele s rozšířenou realitou získáte svobodu v prostoru i myšlenkách. Audi Q4 e-tron přiváží nejmodernější elektromobilitu, se kterou bude radost měnit svět.

Více prostoru pro vše, co Vás baví

Jako skutečně všestranný rodinný vůz nabízí Audi Q4 e-tron celou škálu úložných řešení, která včetně schránky v palubní desce nabízí úložnou kapacitu až 24,8 litru. Zavazadlový prostor Audi Q4 e-tron pak nabízí 520 litrů pro přepravu zavazadel a jiných věcí. Po sklopení opěradel zadních sedadel lze jeho objem rozšířit až na 1 490 litrů.

Vychutnejte si poslech hudby trochu jinak

Audi Q4 e-tron je jako první model značky vybaveno prémiovým audiosystémem SONOS. O působivý poslechový zážitek, který Vás doslova pohltí, se stará deset vysoce výkonných reproduktorů včetně středového reproduktoru a subwooferu. Díky brilantní reprodukci výšek i hloubek a skutečně intenzivním basům hudba ve Vašem voze skutečně ožije.
Audi Q4 Sportback e-tron již od 1 250 900,-Kč vč. DPH


Výkon až 220 kW

Zrychlení (0-100 km/h) od 6,2s

Dojezd (dle WLTP) až 497 kmDynamika, která se Vám přizpůsobí

S na přání dostupným systémem Audi drive select můžete upravit jízdní vlastnosti svého vozu prostřednictvím pěti různých jízdních režimů. Od preferování efektivity až po důrazu na dynamiku. Na přání dodávaný progresivní posilovač řízení mění prostřednictvím variabilního převodu řízení účinek v závislosti na úhlu natočení volantu, zvoleném stupni podpory a rychlosti vozu.

Rychlé nabíjení

Výkonný charakter Audi Q4 Sportback e-tron se silně projevuje také při nabíjení: již ve standardní výbavě jej lze nabíjet prostřednictvím 400V nabíjecích stanic při výkonu až 125 kW.

Rozšířená realita

Nové pojetí prediktivní jízdy: head-up displej s rozšířenou realitou, kterým je Audi Q4 Sportback e-tron vybaveno, znamená velký pokrok v oblasti zobrazovacích technologií. Prostřednictvím něj se na čelním skle odráží všechny důležité informace ve dvou samostatných úrovních, z nichž jedna nabízí stavové údaje, zatímco druhá zobrazuje potřebné informace prostřednictvím rozšířené reality (AR).
O platnosti akční nabídky se informujte u našich prodejců Audi. Tato indikativní nabídka není nabídkou ve smyslu § 1732 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku, a jejím přijetím nevzniká mezi společností Louda Auto a druhou stranou závazkový vztah. Na zboží poskytnuté zdarma není právní nárok a nevztahuje se na něj jakákoli záruka. Použité obrázky jsou pouze ilustrativní. Více informací u našich prodejců Audi. 

Zaujala Vás naše nabídka? Napište nám!

Více informací vám poskytnou naši prodejci.

Pardubice - Hradecká 555

Pardubice

Hradecká 555
Po - Pá 8:00 - 18:00
Sobota 8:00 - 13:00
Teplice - Dvořákova 83

Teplice

Dvořákova 83
Po - Pá 8:00 - 18:00
Sobota 8:00 - 13:00
Liberec - Tanvaldská 1585

Liberec

Tanvaldská 1585
Po - Pá 8:00 - 18:00
Sobota 8:00 - 13:00

Podzimní porce výhod Hyundai

Nový Hyundai ještě výhodněji s bonusem až 206 829 Kč. Podzimní prémie až 100 000 Kč, výkupní bonus až 70 000 Kč za ojetý vůz na protiúčet, zimní pneu v ceně až 43 000 Kč, sleva až 50% na vybrané příslušenství, značkové financování nákupu nového vozu s 0% úrokem/0% akontací.

Financujte svůj vůz CHYTŘE

Financování CHYTŘE je nové výhodné financování, kde si splátky nastavíte podle své potřeby. Na základě vaší volby počáteční splátky (akontace), délky smlouvy a poslední navýšené splátky si určíte ideální měsíční splátku tak, abyste si mohli pořídit vysněný vůz bez velkého zásahu do svých úspor. Díky flexibilnímu nastavení splátek můžete jednoduše získat lepší vůz s nízkými měsíčními splátkami.

Testovací jízdy vozů VW ID.3 a ID.4.

Čistě elektrické vozy Volkswagen ID.3 a ID.4 můžete vyzkoušet na všech našich pobočkách VW.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace