Skladové vozy
3966 vozů ihned k dodání
Operativní leasing
Vozy za férovou měsíční splátku a ihned
Ojeté vozy - Louda Auto+
1283 ojetých vozů skladem
Výkup vozů
Vykoupíme váš vůz za hotové
Servis / Asistenční služby
Objednejte se online
Louda Key Box
NOVINKA

Akční nabídky

Rozjeďte to s vozy Volkswagen!

Zvýhodnění až 40 000 Kč při výkupu vašeho stávajícího vozu (bonus Protiúčet). Výhody pro fleetové odběratele (při odběru 2 a více vozů). Značkový úvěr od VFS s povinným ručením za 1 Kč a dalšími výhodami. Prodloužená záruka na vybrané modely.

Nové SUV kupé Volkswagen Taigo již lze objednávat

Charakter. Každý den Nové Taigo. Pro všechny, jež diktují své vlastní trendy. Pro všechny, kteří se nenechají ovlivnit, ale raději sami určují vývoj. Pro všechny, jež chtějí projevit nejenom styl, ale také charakter. A také pro všechny, pro které je každý den výjimečný.

Vykoupíme Váš starý vůz a získáte zvýhodnění až 40 000 Kč

Vykoupíme Váš stávající vůz jakékoliv značky a odečteme jeho výkupní hodnotu z ceny nového vozu. Navíc od nás dostanete dodatečné cenové zvýhodnění až 40 000 Kč vč. prodloužené záruky minimálně na 4 roky / 80 000 km na Vámi vybraný nový vůz Volkswagen.

Nejluxusnější verze vozů Volkswagen u nás výhodněji

Dopřejte si luxus, který si zasloužíte a vyberte si z naší nabídky toho nejlepšího značky Volkswagen.

Čistě elektrický Volkswagen ID.4

U nás od 980 000 Kč bez DPH (1 185 800 Kč s DPH)!

Čistě elektrické SUV kupé Volkswagen ID.5

Nový model ID.5 s výkonným elektrickým pohonem a siluetou, která se plynule svažuje k zadní partii, představuje moderní spojení SUV a kupé. ID.5 podporuje aktualizace Over-the-air a je tak připravené nově definovat elektrickou mobilitu.

Nový Volkswagen T-Roc: Předprodej zahájen

Cena již od: 630 900 Kč vč. DPH. Nový T-Roc působí sebevědomým dojmem, jehož základem je design exteriéru s výrazněji definovanými tvary, kvalita a styl interiéru na nové úrovni a nejmodernější technické vlastnosti.

Povinné ručení za 1 Kč měsíčně*

Při pořízení nového vozu Volkswagen na úvěr nebo operativní leasing od Volkswagen Financial Services získáte povinné ručení za 1 Kč měsíčně po celou dobu financování.

Nové Polo již na našich salonech s bohatou výbavou

již od 345 000 s DPH při využití bonusu protiúčet