Turbo výhody od Loudy na nové vozy Hyundai

Hyundai
Zveřejněno: 04. 03. 2019
K nízkým cenám vozů Hyundai pro vás máme připravené ještě zvýhodnění TURBO zvýhodnění.

K nízkým cenám vozů Hyundai pro vás máme připravené ještě TURBO zvýhodnění. Vyberte si bonus, který využijete při každé cestě a zastavte se u nás pro vašeho nového Hyundaie. 

 

Vyberte si model za akční cenu

Praktický Hyundai i20

Akční cena už

od 289 990Kč

Výbava: 4válcový motor 1,25i 75 k, klimatizace, elektricky ovládaná a vyhřívaná vnější zrcátka, rádio s RDS a ovládáním audiosystému na volantu, kůží potažený volant a hlavice řadící páky, bluetooth handsfree, asistent rozjezdu do svahu HAC a další.

CHCI HO!

 

Sportovní Hyundai i30 fastback

Akční cena už

od 369 990 Kč

Výbava: klimatizace, 16" kola z lehkých slitin, tempomat s omezovačem rychlosti, zadní parkovací senzory, bluetooth handsfree, multifunkční volant a řadící páka v kůži, ABS + elektronický rozdělovač brzdné síly EBD + brzdový asistent BA + stabilizační systém ECS, asistent vedení vozu v jízdních pruzích LKA, asistent sledování pozornosti řidiče DAW, autonomní nouzové brzdění  FCA s varováním před čelním nárázem FCW, asistent pro rozjíždění do svahu HAC a další. 

Využijte nově akci pro Hyundai i30 Fasback a pořiďte si DIESEL za cenu benzínu. 

CHCI HO!

 

 

Rodinný Hyundai i30 Kombi

Akční cena už
od 409 990 Kč

Výbava: výkonný 4válcový motor, klimatizace, 16" kola z lehké slitiny , tempomat s omezovačem rychlosti, zadní parkovací senzory, bluetooth handsfree, multifunkční volant a řadící páka v kůži, ABS + elektronický rozdělovač brzdné síly EBD + brzdový asistent BA + stabilizační systém ESC, asistent vedení vozu v jízdních pruzích LKA, asistent sledování pozornosti řidiče DAW, autonomní nouzové brzdění FCA s varováním před čelním nárazem FCW, asistent pro rozjíždění do svahu HAC a další.

CHCI HO!

 

Stylová Hyundai Kona

Akční cena už 
od 429 990 Kč

Výbava: 16" kola z lehkých slitin, LED denní světla a projektorové hlavní světlomety, asistent pro vedení vozu v jízdních pruzích LKA, systém sledování únavy řidiče DAW, tempomat s omezovačem rychlosti, manuální klimatizace, ovládání audiosystému na volantu, bluetooth handsfree, zadní parkovací senzory a další. 

CHCI HO!

 

 

Výkonný Hyundai Tucson

Akční cena už

od 599 990 Kč

Výbava: 17" kola z lehké slitiny, vyhřívání volantu a 3stupňové vyhřívání předních sedadel, kůží potažený volant a hlavice řadící páky, dvouzónová automatická klimatizace, tempomat s omezovačem rychlosti, zadní parkovací kamera a parkovací senzory, integrovaná navigace s 8" dotykovým displejem, ovládání audiosystému na volantu, bluetooth handsfree a další. 

CHCI HO!

 

 

Akční nabídka je platná jen při využití značkového financování Hyundai Finance. Veškeré ceny jsou uvedeny v Kč vč. DPH. Nabídka je platná jen do 31. 3. 2019. Pro více informací kontaktujte naše prodejce, rádi vám poradí.

Pobočky

Kolín

Havlíčkova ul. 158

kontakty pobočky

Otevírací doba:

Po - Pá8:00 - 18:00
So8:00 - 13:00


detail pobočky

Teplice

Srbice 96

kontakty pobočky

Otevírací doba:

Po - Pá8:00 - 18:00
So8:00 - 12:00


detail pobočky

Rezervace testovací jízdy

Vyberte si značku vozu:


Testovací jízdu můžete rezervovat také telefonicky na +420 325 400 400