Objevte letní akční nabídky na vozy Dacia

Dacia
Zveřejněno: 09. 08. 2018
Seznamte se s letními akčními nabídkami vozů Dacia!

Zvažujete koupi nového vozu a chtěli byste mít doma zaparkovanou robustní Dacii Duster nebo rodinnou Dacii Sandero? Seznamte se s akčními nabídkami a objednejte si nový vůz ještě do konce prázdnin.

Dacia Open

Víte, jak získat novou Dacii Sandero už za 120 Kč denně?  Stačí využít nabídku Dacia Open. Díky této nabídce nemusíte mít naspořeno a výdaje na splácení vás "nepoloži".

Nabídka platí jen na modely Dacia Sandero a nová Dacia Duster, při jejichž nákupu si můžete určit, zda je budete splácet 3, 4 nebo 5 let. Poté záleži jen na vás, zda si vůz ponecháte, vyměníte ho za nový nebo ho jednoduše vrátíte. 

 

 

Dacia PREMIUM DIESEL

Rozhodujete se, jestli sáhnout po benzínovém nebo dieselovém motoru? Máme pro vás řešení. Využijte slevu 40 000 Kč na dieselovou verzi modelů Duster a Dokker s akční nabídkou financování Premium Diesel! Při využití této akce získáte okamžitou slevu na vůz ve výši 40 000 Kč vč. DPH. Akci můžete využít, ať už jste soukromá osoba, nebo podnikáte. 

Financování Dacia PREMIUM PLUS se zárukou 5 let úplně zdarma

Využijte financování Dacia PREMIUM PLUS  a získejte dodatečně slevu 100 000 Kč na vozy značky Dacia. Jako bonus navíc jsme si pro vás připravili prodlouženou záruku 5 let nebo na 100 000 km podle toho, která z podmínek nastane dříve. Akce platí pro všechny. 

 

 

5 super výhod v jednom balíčku - Dacia Box 

  • Nulové poplatky za zpracování a vedení úvěru.
  • Prodloužená záruka na 60 měsíců nebo 100 000 km (platí ta podmínka, která nastane dřív).
  • Snížená úroková sazba.
  • Atraktivní sazba havarijního pojištění
  • Balíček příslušenství dle volby zákazníka (nezahrnuje cenu montáže).

S Dacia Boxem si můžete vybrat délku financování od 12 do 84 měsíců při akontaci od 0 % do 70 % z ceny vozu. Akce platí pro modely Nová Dacia Duster, Dacia Duster, Sandero, Logan, Logan MCV, Lodgy a Dokker.

 

Chytré podnikání s Dacia PROFI+

Chcete nulové poplatky za zpracování a vedení účtu? Extra nízký až nulový úrok? Pokud podníkáte, využijte financování Dacia PROFI+ a získejte navíc atraktivní sazbu havarijního pojištění. Financování lze využít na všechny modely Dacia včetně nové Dacia Duster. 

 

Pobočky

Ústí nad Labem - Trmice

Tyršova 864

kontakty pobočky

Otevírací doba:

Po - Pá8:00 - 18:00
So8:00 - 12:00


detail pobočky