Seznamte se s vaším novým Renaultem

Renault
Zveřejněno: 09. 08. 2018
Otestujte s #RenaultSeznamkou vozy Renault a poznejte vašeho budoucího partnera na cesty.

Renault Seznamka vám přináší jedinečnou možnost důvěrně poznat vašeho budoucího partnera a společníka na cestách. Nabízíme vám možnost dlouhodobých výpůjček vybraných modelů značky Renault.

Renault MEGANE: prostor na výlety

Komfortní interiér, pohodlná sedadla a velký úložný prostor. To je rodinný vůz Renault MEGANE! Oceníte ho nejen v městském provozu, ale doveze vás na každý výlet. Upoutá vás svým vzhledem a díky jeho jízdím vlastnostem si ho zamilujete. Systém čtyř aktivně řízených kol 4 Control zaručuje silné jízdní zážitky a dokonalé průjezdy zatáček. Zajišťuje vynikající přilnavost a stabilitu vozu na vozovce.

 

Moderní vzhled s francouzským nádechem v Renaultu CAPTUR

Renault CAPTUR vás okouzlí svým vzhledem. Dvoubarevné provedení, Full LED přední světlomety a výrazné 16“ nebo 17“ disky kol. Vše sedí do nejmenšího detailu. Při jízdě městem oceníte panoramatické střešní okno a díky řadě nápaditých přihrádek s sebou uvezete vše potřebné. Pro Renault  CAPTUR je bezpečnost na prvním místě. Proto v jeho výbavě naleznete např. Nouzového brzdného asistenta, Systém sledování mrtvého úhlu, Easy Park Assistanta nebo Asistenta rozjezdu do kopce. 

 

Reanult KADJAR stvořen pro dobrodružství

Renault KADJAR s pohonem všech čtyř kol je stvořen jak na jízdu ve městě, tak v terénu. Motory určené pro Renault KADJAR jsou vybaveny souborem technologií umožňujícím dosáhnout nepřekonatelné úrovně výkonu a spotřeby paliva. 19palcová kola z lehkých slitin, kryty vnější zpětných zrcátek v lesklé černé barvě, světlomety full LED Pure Vision, označení Bose® na předních prolisech, označení na prahových lištách, atd. Renault KADJAR Bose® s nejvyšší dostupnou úrovní výbavy vám nabízí skutečně to nejlepší.

 

Prémiový Renault TALISMAN

Vzhled je první, co vás na Renaultu TALISMAN zaujme. Chromované prvky ho odlišují od ostatních a full LED světloměty mu dodávají jedinečný podpis. S režimem Multi-Sense® si zvolte jeden z jízdních režimů. O bezpečnost se postarají asistenční systémy Active Emergency Breaking Systém (AEBS), Safe Distance Warning, systém sledování mrtvého úhlu a další. 

 

Pro více informací o akci prosíme kontaktujte naše prodejce.

Pobočky

Ústí nad Labem - Trmice

Tyršova 864

kontakty pobočky

Otevírací doba:

Po - Pá8:00 - 18:00
So8:00 - 12:00


detail pobočky