Nový SEAT Ibiza za 296 900 Kč nebo od 3 999 Kč měsíčně

SEAT
Zveřejněno: 10. 07. 2017
Chcete více? Rozjeďte to!

Nový SEAT Ibiza byl stvořen k tomu, aby vám zajistil pohyb, a to vašemu tělu i duši. Je svobodou volby, bytí a mobility. Ať se potřebujete dostat kamkoli, zapněte si přední LED světlomety a dojeďte tam stylově. Dobrodružný charakter interiéru i exteriéru je součástí standardní výbavy.
 


Technologie

Chcete tančit, jako by se nikdo nedíval? Zvyšte hlasitost audiosystému BeatsAudio™. Máte nějaký názor? Sdílejte ho na svých sociálních sítích prostřednictvím systému Full Link. Chcete se do cíle dostat rychleji? Integrovaný navigační systém je větrem ve vašich plachtách.
 

Design

Nový SEAT Ibiza je navržen nejen pro městská dobrodružství. To znamená pro všechny vaše aktivity nejen ve městě, ale i za jeho hranicemi, kde oceníte například aerodynamicky efektivní tvary, které vám pomohou cestovat komfortněji a hospodárněji. A vylepšená bezpečnost a vyšší stabilita vám dodá potřebný pocit jistoty. Jaký je tedy váš cíl?
 

Bezpečnost

Nemusíte mít obavy. Naší prioritou je postarat se o vás. Nejmodernější bezpečnostní výbava nového modelu SEAT Ibiza proto sahá od adaptivního tempomatu ACC a systému Front Assist až po senzory únavy řidiče. Díky tomu se můžete uvolnit, obavy přenechat jiným a užívat si jízdu s tímto novým městským vozem.
 

Přislušenství

V životě jsou okamžiky, v nichž byste měli dát najevo svůj postoj. Stanovit směr. Uplatnit svůj nárok. Nový SEAT Ibiza proto přichází s rozsáhlou nabídkou příslušenství od speciálních bočních prahů až po rozmanité pestrobarevné doplňky, s nimiž můžete zazářit.
 


Operativní leasing

Pořízení nového vozu za pravidelnou nízkou měsíční splátku nebylo nikdy dostupnější. Akční nabídka na nový model SEAT Ibiza přináší skvělou možnost jezdit v novém voze.

Pravidelná měsíční splátka již od 3 999 Kč měsíčně.

Výhody pořízení nového vozu se SEAT Financial Services:

  • Nulová akontace a pravidelná neměnná měsíční splátka.
  • Vyberte si jakkoukoliv konfiguraci vašeho vozu a obchodník Vám připraví nabídku přesně podle vašich představ.
  • Nájezd a doba operativního leasingu lze plně individualizovat dle přání klienta.
  • Součástí splátek jsou všechny legislativní poplatky a povinné ručení s havarijním pojištěním.
  • Možnost volby značkového SEAT Pojištění.
  • Do splátek lze zahrnout i další volitelné služby dle přání klienta (servis po celou dobu pronájmu, pneuservis, Připojištění GAP).

Podmínky:

  • Doba pronájmu 36 až 60 měsíců
  • Forma financování - operativní leasing
  • Určeno pro fyzické osoby a podnikatele
  • Uvedená měsíční splátka je včetně DPH

Platnost: Akce platí do 30. 9. 2017

Služba operativní leasing se splátkou 3 999 Kč/měsíčně. Doba pronájmu 60 měsíců a nájezd 10 000 km/ročně. Splátka obsahuje po celou dobu pronájmu vozidla povinné i havarijní pojištění a předpokládá alespoň 60 měsíců předchozího bezeškodného průběhu havarijního pojištění. Uvedená měsíční splátka neobsahuje záruční a pozáruční servis Tato indikativní nabídka není nabídkou ve smyslu § 1732 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku, a jejím přijetím nevzniká mezi společností ŠkoFIN s. r. o., a druhou stranou závazkový vztah.
 

Pro více informací kontaktujte naše prodejce značky SEAT na pobočce v Brně

Pobočky

Brno

Hněvkovského 603/81

kontakty pobočky

Otevírací doba:

Po - Pá8:00 - 18:00
So9:00 - 13:00


detail pobočky

Kontaktní formulář