Ford Mondeo kombi s operativním leasingem už od 7 777 Kč měsíčně.

Ford
Zveřejněno: 13. 07. 2017
Využijte speciální nabídku na Ford Mondeo kombi s programem FORD LEASE.

Tato akční nabídka platí pro model Ford Mondeo Kombi s výbavou Titanium ve dvou verzích:

Ford Mondeo Kombi Titanium 2.0TDCi 150k - Automat 4x2 za cenu 7777,-Kč + DPH
Ford Mondeo Kombi Titanium 2.0TDCi 180k - Automat 4x4 za cenu 8888,-Kč + DPH

Ceny jsou platné při uzavření smlouvy na 36 měsíců s maximálním nájezdem 60 tisíc kilometrů/3 roky.
 

Více informací se dozvíte u našich prodejců značky Ford na naší pobočce v Kolíně.
 


Ford Mondeo kombi

Sportovně dravý, přitažlivý a moderní design uděluje vozu dynamickou siluetu. Již ze samotného vzhledu Mondea vyzařuje jeho neobyčejná dynamika a hospodárnost. V kombinaci s promyšlenou konstrukcí, precizním dílenským zpracováním a nejmodernějšími technologiemi tak vzniklo nejpokrokovější Mondeo všech dob. Díky chytrým technologiím reaguje Mondeo na momentální podmínky. Elektronické systémy se neustále přizpůsobují stavu silnice, hustotě provozu a vašemu jízdnímu stylu. Pokročilé funkce vám také usnadňují život. 

Od adaptivních LED světlometů až ke komunikačnímu systému SYNC 3, který můžete ovládat pomocí hlasových povelů v českém jazyce. Od systému, který vás zbaví stresu z parkování, až po další, který udržuje vůz v jízdním pruhu. Zjistěte, co všechno Mondeo umí. Všechny nabízené motory udělují Fordu Mondeo opojnou dynamiku. Vylepšený podvozek společně s inteligentními technologiemi se postará o to, abyste měli výkon motoru pevně pod kontrolou. Výsledek: mimořádně přesná ovladatelnost za všech okolností. Dynamika není v rozporu s nízkou spotřebou. Spojení promyšlené konstrukce s pokročilými technologiemi znamená vysokou účinnost, tedy i nízkou spotřebu paliva a emisí CO2.

Ford Mondeo již obdržel nejvyšší pětihvězdičkové hodnocení bezpečnosti od nezávislé evropské organizace Euro NCAP. Je totiž vybaveno řadou technologií Ford, které získaly ocenění Euro NCAP Advanced Awards, udělované mimořádným bezpečnostním inovacím.
 


Ford Adaptivní LED Světlomety

Z dlouhého seznamu inovací lze jmenovat například adaptivní LED světlomety: inteligentní světlomety, které vám pomohou vidět do zatáček. Namísto tradičních žárovek využívají úsporných LED diod, které mohou fungovat v jednom z osmi různých režimů svícení. Výsledkem jsou světla, která reagují na okolní prostředí, směr a rychlost jízdy. Tvar a intenzita světelného kuželu se mění podle toho, jestli jedete ve městě, po okresní silnici nebo třeba za nepříznivého počasí.
 

Zadní nafukovací bezpečnostní pásy

Další pozoruhodnou inovací jsou unikátní zadní nafukovací bezpečnostní pásy, které poskytují cestujícím na obou vnějších sedadlech ve druhé řadě vyšší úroveň ochrany.
 


Když vidíte, co je za vámi, snadněji zacouváte

Patníky, zábradlí, nízké zídky... zadní parkovací kamera ukáže, co se děje za vozem. Aktivuje se automaticky při zařazení zpátečky a její obraz se přenáší přímo na centrální obrazovku na středové konzole. Systém také zobrazuje virtuální pomocné čáry, které vám usnadní zajíždění i do těch nejtěsnějších prostor.
 

Systém SYNC 3 s hlasovým ovládáním v českém jazyce

Systém SYNC 3 s hlasovým ovládáním v českém jazyce a 8“ dotykovým displejem umožňuje vybírat hudbu, ovládat spárovaný telefon, navigaci a teplotu v interiéru. SYNC 3 přijme příchozí hovor, zahájí odchozí hovor nebo přečte sms zprávy – to vše pomocí velmi jednoduchých hlasových povelů v českém jazyce.

Pobočky

Kolín

Havlíčkova ul.

kontakty pobočky

Otevírací doba:

Po - Pá8:00 - 18:00
So8:00 - 13:00


detail pobočky

Kontaktní formulář