Nový Volkswagen Tiguan již od 519.000 Kč

Volkswagen
Zveřejněno: 01. 09. 2017
Nenechte si utéct jedinečnou nabídku a objednejte si nový Volkswagen Tiguan u Louda Auto.

Trendline 1,4 TSI s výbavou:

  • 17" litá kola

  • automatická 3-zónová klimatizace

  • palubní počítač Plus

  • Front Assist s funkcí "City Brake"

  • Lane Assist

  • Rádio Composition Colour

  • prodloužená záruka na 4 roky / 80 000 km

  • a další komfortní a bezpečnostní výbava

 

Využijte jedinečné příležitosti a objednejte si nový Tiguan jen za 519.000 Kč vč. DPH.*

* Cena je platná s využitím bonusu na protiúčet. Nabídka platí do 30. 9. 2017.

 

 

Bez­pečnost & kom­fort

Součástí sériové výbavy pro řidiče a spolujezdce jsou čelní, boční a hlavové airbagy a také kolenní airbag na straně řidiče. Na přání je pak možné získat boční a hlavové airbagy pro zadní sedadla.

Asistent pro udržování vozu v jízdním pruhu "Lane Assist", který je rovněž součástí sériové výbavy, varuje řidiče v rámci daných možností prostřednictvím protipohybu volantu v případě, že automobil začne neúmyslně opouštět jízdní pruh.

K sériové výbavě vozu Tiguan patří také systém kontroly okolí vozu "Front Assist" s předvídavým rozpoznáváním chodců. V případě, že systém vyhodnotí situaci, při které odstup od překážky před vozem poklesne pod kritickou mez, pomůže Vám zkrátit brzdnou dráhu.

Inteligentním řešením, které zvyšuje bezpečnost je také proaktivní systém ochrany cestujících, jenž je součástí výbavy na přání a který v rámci daných možností rozpozná nebezpečné situace a automaticky zajistí preventivní opatření, ke kterým mimo jiné patří napnutí bezpečnostních pásů řidiče a spolujezdce.

Při jízdách na dlouhé vzdálenosti systém sledování únavy řidiče v rámci daných možností upozorní řidiče na nebezpečí únavy. Principem činnosti systému je algoritmus, který od rychlosti 65 km/h vyhodnocuje různé faktory, jako jsou úhlové změny natočení volantu a používání pedálů, ale také denní doba a délka trvání jízdy. V případě, že systém zjistí odchylky v chování řidiče, upozorní prostřednictvím akustického a optického signálu na možnou únavu a pomocí zobrazení příslušného symbolu doporučí přestávku na odpočinek.

 

4MOTION

Volitelný inteligentní pohon všech kol 4MOTION zajistí v průběhu milisekund nastavení jednotlivých kol podle aktuálního povrchu. Spolehlivým způsobem proto dokáže zabránit protáčení a zablokování jednotlivých kol. Váš Tiguan tak bude mít téměř na každém povrchu zajištěnu bezpečnou trakci. Pohon 4MOTION příspívá i ke zvýšenému komfortu. Navíc ho lze kombinovat se systémy pro řízení jízdní dynamiky, ke kterým patří elektronický stabilizační systém, protiprokluzový systém (ASR), regulace brzdného účinku motoru (MSR) a elektronická uzávěrka diferenciálu (EDS).

 

Připo­jení přívěsu

Existuje mnoho důvodů, které hovoří ve prospěch nového vozu Tiguan. Jednou z jeho předností je také možnost instalace výklopného tažného zařízení (výbava na přání). Jeho prostřednictvím je možné k Vašemu vozu Tiguan v závislosti na kombinaci motoru a převodovky a výbavě připojit přívěs o hmotnosti až 2,5 tuny1. Výklopné tažné zařízení se eletromagneticky odjistí a mechanicky zajistí do pracovní polohy. Při připojování přívěsu Vám navíc pomáhá zpětná kamera (výbava na přání), která v rámci prostoru snímaného objektivem kamery zobrazuje oblast za Vaším vozem Tiguan na displeji systému infotainment. Asistent pro couvání s přívěsem "Trailer Assist" (výbava na přání) pak prostřednictvím ovladačů sklonu vnějších zpětných zrcátek usnadňuje manévrování s přívěsem.

 

 

Pro více informací kontaktujte naše prodejce.

Pobočky

Poděbrady

Choťánky 166

kontakty pobočky

Otevírací doba:

Po - Pá8:00 - 18:00
So8:00 - 13:00


detail pobočky

Pardubice

Hradecká 555

kontakty pobočky

Otevírací doba:

Po - Pá8:00 - 18:00
So8:00 - 13:00


detail pobočky

Teplice

Dvořákova 83

kontakty pobočky

Otevírací doba:

Po - Pá8:00 - 18:00
So8:00 - 12:00


detail pobočky

Svitavy

Dimitrovova 2

kontakty pobočky

Otevírací doba:

Po - Pá8:00 - 18:00
So8:00 - 12:00


detail pobočky

Praha

Kolbenova 891/37

kontakty pobočky

Otevírací doba:

Po - Pá7:00 - 19:00
So8:00 - 13:00


detail pobočky

Kontaktní formulář