Pobočka Praha

Louda Auto a.s.
Kolbenova 891/37
198 00 Praha

Recepce:
Otevírací doba
Prodej:
Po - Pá7:00 - 19:00
So8:00 - 13:00

V autosalonu v Praze na Kolbenově ulici probíhá od roku 2016 prodej a autorizovaný servis dvou značek – ŠKODA a Volkswagen (osobní i užitková vozidla). Nechybí zde ani bazar ojetých aut ŠKODA Plus a sklad náhradních dílů.

Na pobočkách Louda Auto naleznete přes 600 skladových vozů značek Volkswagen, ŠKODA, Audi, SEAT, Mazda, Ford, Hyundai, které jsou ihned k odběru.

Značky

Kontakty

Prodej vozů Volkswagen
Pavel Rach
Obchodní manažer
 
601 311 060 
pavel.rach@louda.cz
Marek Sodoma
vedoucí prodeje VW
325 408 222 
601 311 066 
marek.sodoma@louda.cz
Lucie Heinzová
prodejce vozů VW
325 408 203 
605 226 609 
lucie.heinzova@louda.cz
Petr Konopásek
prodejce vozů VW
325 408 202 
601 311 081 
petr.konopasek@louda.cz
Lucie Przybylová
asistentka
325 408 201 
 
lucie.przybylova@louda.cz
Prodej vozů Škoda
Michal Matouš
Vedoucí prodeje ŠKODA
325 408 501 
734 575 395 
michal.matous@louda.cz
Pavlína Kubátová
prodejce vozů ŠKODA
325 408 102 
601 311 053 
pavlina.kubatova@louda.cz
Lukáš Tvrdý
prodejce vozů ŠKODA
325 408 103 
601 311 051 
lukas.tvrdy@louda.cz
Pavla Vavřínová
asistentka
325 408 101 
 
pavla.vavrinova@louda.cz
Bazar - Škoda Plus
Adam Grubhoffer
vedoucí prodeje
325 408 888 
601 311 074 
adam.grubhoffer@louda.cz
Andrea Svobodová
prodejce
 
601 311 068 
andrea.svobodova@louda.cz
Pavel Kulich
vedoucí servisu
325 408 999 
605 296 619 
pavel.kulich@louda.cz
Radek Krejsa
servisní poradce VW, ŠKODA
325 408 902 
601 311 045 
radek.krejsa@louda.cz
Ondřej Čáp
servisní poradce VW
325 408 904 
725 740 084 
ondrej.cap@louda.cz
Jan Ibl
servisní poradce ŠKODA, HYUNDAI
325 408 905 
734 576 270 
jan.ibl@louda.cz
Oldřich Weber
servisní poradce HYUNDAI
 
601 311 047 
oldrich.weber@louda.cz
Martina Polanská
asistentka
325 408 901 
 
martina.polanska@louda.cz
David Kindl
skladník / prodejce náhradních dílů
325 408 950 
 
david.kindl@louda.cz
Jakub Synek
skladník / prodejce náhradních dílů
325 408 951 
 
jakub.synek@louda.cz
Kolbenova 891/37, 198 00 Praha | Zobrazit větší mapu

Kontaktní formulář